Avrupa Rüyası EKO Bu Yıl Hangi Tarihlerde Gerçekleşiyor?

Tek seferde Avrupa kıtasını gezme şansı yakalayacağınız Avrupa Rüyası EKO, bu yıl 6 farklı tarihte gerçekleşiyor. Otobüsle Avrupa turu EKO’nun seyahat tarihleri:

13 Haziran – 03 Temmuz

30 Haziran – 20 Temmuz

08 Temmuz – 28 Temmuz

20 Temmuz – 09 Ağustos

29 Temmuz – 18 Ağustos

17 Ağustos – 06 Eylül

Öğrenci ve memurların ilk tercihi olan Avrupa’nın altını üstüne getiren Avrupa Rüyası EKO ile 20 gün boyunca 18 ülke 28 şehri keşfedeceksiniz. Otobüsle Avrupa turlarında Adriyatik Denizi’nde tek gemi yolculuğu olan tur olma özelliği taşıya EKO ile katılımcılarımız Avrupa kıtasını tek seferde keşfetme şansı yakalayacaklar. Merak edenler Avrupa Rüyası EKO turunun ayrıntılı tanıtım yazısını okuyabilirler.

Rüya gibi Avrupa şehirlerini keşfederken katılımcılarımız 4 yıldızlı otellerde, 2 kişilik odalarda konaklayacaklar. Avrupa’nın en popüler şehirlerinde 9 gece konaklama ile yorulmadan Avrupa turu yapacaklar.

Romantizmin başkenti, Eyfel Kulesi ile ün kazanmış Paris, gençlerin her daim vazgeçilmez durağı olan Amsterdam, Gaudi’nin eline hayat bulan İspanya’nın sanat şehri Barselona, masallara konu olan Orta Çağ atmosferini ziyaretçilerin iliklerine işleten Prag, klasik müziğe hayat vermiş Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok bestekara ev sahipliği yapmış Viyana, gladyatörleri, aşıkların ve imparatorların şehri Roma, Sava ve Tuna Nehri’nin birbirine kavuştuğu yerde hayat bulan Belgrad, kanallarıyla, maskeleriyle ve cam işleriyle eşi benzeri olmayan İtalya’nın göz bebeği Venedik, Buda ve Peşte diye Tuna’ya eşlik eden Macaristan’ın kalbi Budapeşte, selfie çekilenlerin favori lokasyonu Pisa ziyaretçilerini bekliyor.

Otobüsle Avrupa turu olan Avrupa Rüyası EKO ile Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapacak ve gün doğumunu İtalya topraklarına yaklaşırken karşılayacaksınız. Ekstra 1 Euro dahi ücret ödemeden tek seferde 18 Avrupa ülkesini göreceksiniz.

20 gün boyunca bizimle birlikte Avrupa kıtasında masal gibi bir yolculuğa çıkmaya var mısın?

Hayallerini erteleme! #koltuğunukaptırma

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP