Avrupa Rüyası PLUS Bu Yıl Hangi Tarihlerde Gerçekleşiyor?

Tek seferde Avrupa kıtasını sınır kapılarına takılmadan özgürce gezme şansı yakalayacağınız Avrupa Rüyası PLUS, bu yıl 10 farklı tarihte gerçekleşiyor. Şimdiden bu tarihlerin 4 tanesi hali hazırda doldu! Otobüsle Avrupa turu PLUS’nun seyahat tarihleri:

14 Haziran – 04 Temmuz

01 Temmuz – 21 Temmuz

14 Temmuz – 03 Ağustos

22 Temmuz – 11 Ağustos

11 Ağustos – 31 Ağustos

18 Ağustos – 07 Eylül

Sınır kapılarına takılmadan Adriyatik Denizi’nde iki gemi yolculuğu ile yalnızca Avrupa kıtasını değil; denizlerinde altını üstüne getireceksiniz. Tek seferde Avrupa kıtasını gezeceğiniz Avrupa Rüyası PLUS ile 20 gün boyunca 16 ülke 32 şehri keşfedeceksiniz. Otobüsle Avrupa turlarında Adriyatik Denizi’nde tek gemi yolculuğu olan tur olma özelliği taşıyan PLUS turumuz ile katılımcılarımız Avrupa’nın en popüler şehirlerini profesyonel rehberler eşliğinde gezecekler. Merak edenler Avrupa Rüyası PLUS turunun ayrıntılı tanıtım yazısını okuyabilirler.

Avrupa macerasında birbirinden güzel ve unutulmaz 20 gün geçireceğiniz Avrupa Rüyası PLUS turumuzda Avrupa’nın en popüler şehirlerinin merkezlerinde 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklayacaksınız.

Birçok turların ekstra tur ücreti alarak sattığı mini Hollanda ve Yunanistan turlarını 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden, sınır kapılarına takılmadan gezeceksiniz. Otobüsle Avrupa turu birçok firmanın gittiği Amsterdam, Rotterdam haricinde katılımcılarımızı adaletin şehri olarak anılan Lahey, mavi-beyaz porselenleriyle ve kanalların çevrelediği dantel gibi mimari yapısıyla görenlerin dikkatini çeken Delft, eski yel değirmenleri, ahşap köprüleri, ağaçlarla kaplı kanallarıyla Leiden, Salvador Dali, Van Gogh, Bosch ve Rembrandt’ın şaheserlerine ev sahipliği yapan Orta Çağdan modern zamana kadar uzanan sanat şehri Rotterdam, özgür yaşamıyla,  Red Light District ve kanallarıyla meşhur Amsterdam’ı gezeceksiniz. Tek seferde Avrupa kıtasını gezerken ayrıca mini Hollanda turu da sizi bekliyor.

Birçok turun es geçtiği Yunanistan coğrafyasında Parga, Preveze, Atina ve Selanik şehirlerini gezeceksiniz. Mini Yunanistan turu tadındaki gezinizde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki “Pargalı İbrahim Paşa” ile tekrardan adından söz ettiren sahil kasabası Parga, Osmanlı döneminde deniz zaferine şahitlik etmiş huzuru bulacağınız liman şehri Preveze, destanlara, efsanelere konu olmayı başarmış Yunanistan’ın başkenti Atina ve Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret edebileceğiniz Beyaz Kule’nin ve İzmir’in kardeş şehri Selanik’i gezeceksiniz.

Yukarıda bahsini ettiğimiz mini Hollanda ve Yunanistan turu tadındaki şehirlerin haricinde nerelerimi geziyoruz:

Eyfel Kulesi ile ün kazanmış Avrupa’nın ışık şehri, modanın göz bebeği Paris, Gaudi’nin eline hayat bulan La Sagrada Familia’ya ev sahipliği yapan İspanya’nın sanat şehri Barselona, Orta Çağ şehri tadındaki masal şehir Prag, Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok bestekara ev sahipliği yapmış Viyana, gladyatörlerin, aşıkların ve imparatorların şehri Roma, Sava ve Tuna Nehri’nin birbirine kavuştuğu yerde hayat bulan Belgrad, kanallarıyla, maskeleriyle ve cam işleriyle eşi benzeri olmayan İtalya’nın göz bebeği Venedik, Tuna’ya eşlik eden görkemiyle görenleri büyüleyen Macaristan’ın kalbi Budapeşte, selfie çekilenlerin favori lokasyonu Pisa, Polonya’nın başkenti olabilecek kadar güzel cüceler Wroclaw şehri, doğal güzelliğiyle görenleri büyüleyen Alplerin eteğine yaslanmış Bled Gölü ziyaretçilerini bekliyor.

Otobüsle Avrupa turu olan Avrupa Rüyası PLUS ile Adriyatik Denizi’nde iki gemi yolculuğu yapacak ve gün doğumunu İtalya topraklarına yaklaşırken karşılayacaksınız. Ekstra 1 Euro dahi ücret ödemeden tek seferde 16 Avrupa ülkesini göreceksiniz.

20 gün boyunca bizimle birlikte Avrupa kıtasında masal gibi bir yolculuğa çıkmaya var mısın?

Hayallerini erteleme! #koltuğunukaptırma

YORUMLAR

  • 8yıl yurt dışında yaşadım 45 ülkeye yakın gezi yaptım ilk defa bu turunuzla yalnız çıkmak istiyorum mümkün mü acaba

    Mesut olcay güler
    24.03.2018
    İzmir

YORUM YAP