Avrupa Rüyası PLUS Otobüsle Avrupa Turu Tarihleri

Tek seferde Avrupa kıtasını sınır kapılarına takılmadan özgürce gezme şansı yakalayacağınız Avrupa Rüyası PLUS, bu yıl 10 farklı tarihte gerçekleşiyor. Şimdiden bu tarihlerin 4 tanesi hali hazırda doldu! Otobüsle Avrupa turu PLUS’nun seyahat tarihleri:

21 Mayıs – 07 Haziran

01 Haziran – 18 Haziran

02 Temmuz – 19 Temmuz

22 Temmuz – 08 Ağustos

13 Ağustos – 30 Ağustos

Sınır kapılarına takılmadan Adriyatik Denizi’nde iki gemi yolculuğu ile yalnızca Avrupa kıtasını değil; denizlerinde altını üstüne getireceksiniz. Tek seferde Avrupa kıtasını gezeceğiniz Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ile 17 gün boyunca 14 ülke 30 şehri keşfedeceksiniz. Otobüsle Avrupa turlarında Adriyatik Denizi’nde tek gemi yolculuğu olan tur olma özelliği taşıyan PLUS turumuz ile katılımcılarımız Avrupa’nın en popüler şehirlerini profesyonel rehberler eşliğinde gezecekler. 

Avrupa macerasında birbirinden güzel ve unutulmaz 17 gün geçireceğiniz Avrupa Rüyası PLUS turumuzda Avrupa’nın en popüler şehirlerinin merkezlerinde 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklayacaksınız.

Birçok turların ekstra tur ücreti alarak sattığı mini Hollanda ve Yunanistan turlarını 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden, sınır kapılarına takılmadan gezeceksiniz. Otobüsle Avrupa turu birçok firmanın gittiği Amsterdam, haricinde katılımcılarımızı yel değirmenleri ve peynir fabrikaları ile meşhur Volendam ve Zaanse Schans kasabalarına ve özgür yaşamıyla,  Red Light District ve kanallarıyla meşhur Amsterdam’ı gezeceksiniz. Tek seferde Avrupa kıtasını gezerken ayrıca mini Hollanda turu da sizi bekliyor.

Birçok turun es geçtiği Fransa'nın Alsas kasabaları Eguisheim, Colmar, Riquewihr'ı yakından görecek. Dünyanın en ünlü şaraplarının yapıldığı Alsas Şarap yolunda seyahat deneyimini yakından yaşayacaksınız.

Yukarıda bahsini ettiğimiz mini Hollanda ve Yunanistan turu tadındaki şehirlerin haricinde nerelerimi geziyoruz:

Eyfel Kulesi ile ün kazanmış Avrupa’nın ışık şehri, modanın göz bebeği Paris, Orta Çağ şehri tadındaki masal şehir Prag, Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok bestekara ev sahipliği yapmış Viyana, gladyatörlerin, aşıkların ve imparatorların şehri Roma, doğa harikası Avrupa gölleri Luzern, Lugano, Como, Zürih, Bled, Hallstatt, kanallarıyla, maskeleriyle ve cam işleriyle eşi benzeri olmayan İtalya’nın göz bebeği Venedik, Tuna’ya eşlik eden görkemiyle görenleri büyüleyen Macaristan’ın kalbi Budapeşte ziyaretçilerini bekliyor.

Otobüsle Avrupa turu olan Avrupa Rüyası PLUS ile Adriyatik Denizi’nde iki gemi yolculuğu yapacak ve gün doğumunu İtalya topraklarına yaklaşırken karşılayacaksınız. Ekstra 1 Euro dahi ücret ödemeden tek seferde 14 Avrupa ülkesini göreceksiniz.

17 gün boyunca bizimle birlikte Avrupa kıtasında masal gibi bir yolculuğa çıkmaya var mısın?

Hayallerini erteleme! #koltuğunukaptırma

YORUMLAR

  • 8yıl yurt dışında yaşadım 45 ülkeye yakın gezi yaptım ilk defa bu turunuzla yalnız çıkmak istiyorum mümkün mü acaba

    Mesut olcay güler
    24.03.2018
    İzmir

YORUM YAP