AVRUPA RÜYASI PLUS | TEK SEFERDE AVRUPA TURU 14 ÜLKE 25 ŞEHİR

Avrupa Rüyası’nın rüya rotaları içerisinde yer alan Avrupa Rüyası PLUS, 16 gün 14 ülke, 25 şehir kapsayan katılımcıların konforunun düşünüldüğü otobüsle Avrupa turları içinde benzersiz turdur. 16 gün boyunca rüya gibi bir Avrupa turu yapacağınız Avrupa Rüyası PLUS turunun ücreti ise 1395 €’dur. Avrupa Rüyası PLUS turumuz hakkında bilgi almak için tıklayabilirsiniz.  

Sınır kapılarına takılmadan seyahat etmenin keyfini süreceğiniz Avrupa Rüyası PLUS turunda, iki gece Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu ayrıcalığı ile konforlu yolculuk sunmaktadır. Gemi yolculuğuna ek olarak konaklama şehirleri Avrupa’nın en popüler ve en pahalı şehirleri arasından seçilmiştir. Paris (2 gece), Prag (2 gece), Roma, Venedik, Amsterdam, Budapeşte, Strasbourgh, Bari - İgoumenitsa (Adriyatik'te konaklamalı gemi yolculuğu), Ancona - İgoumenitsa (Adriyatik'te konaklamalı gemi yolculuğu) şehirlerinde konaklamalar planlanmıştır. Katılımcıların gezerken yorulmaya başladıkları zamana ve yere göre dizayn edilen konaklamalar 3* ve 4* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda yapılmaktadır.

Avrupa Rüyası PLUS Hangi Ülke ve Şehirlere Gidiyor?

Avrupa Rüyası PLUS turu katılımcılara Avrupa kıtasının genel bir seyrini tanıtmak üzere tasarlanmıştır. 16 gün sürecek Avrupa turunda rüya gibi 14 ülke ve 25 şehri görecek katılımcılar “Avrupa kültürünün hemen hemen bütününü kapsayan bir ön izlenim şansı” yakalayacaklar.

Otobüsle Avrupa turunda diğer firmaların aksine ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmeden katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlamaktadır. Bu motto ile yola çıkan Avrupa Rüyası, diğer turların aksine katılımcılarına sürprizler hazırlamaktan da geri kalmıyor. Avrupa Rüyası PLUS turu kapsamında Avrupa’yı gezmenin yanında mini Fransa, Hollanda ve Yunanistan turlarını programına dahil ederek “öncelik yolcunun seyahatini güzelleştirme ve hayallerini zenginleştirme” ilkesini önemsemiştir.

Katılımcılarına sunduğu bu ayrıcalıklı şehirler haricinde Avrupa Rüyası hangi ülke ve şehirlere gidiyor:

Avrupa Rüyası PLUS Ülkelerİ

HOLLANDA,  İTALYA,  FRANSA, YUNANİSTAN, ALMANYA,  VATİKAN, ÇEKYA, AVUSTURYA, BELÇİKA, SLOVAKYA, SLOVENYA, MACARİSTAN, SAN MARİNO, İSVİÇRE

 

Avrupa Rüyası PLUS Şehirleri

Selanik, Yanya, Parga, Bari, Roma, Vatikan, Pisa, Floransa, Venedik, Lübyana, Viyana, Budapeşte, Bratislava, Prag, Dresden, Berlin, Amsterdam, Brugge, Paris, Strasbourgh, Alsas, Colmar, Mulhouse, Zürih, San Marino

HOLLANDA - Amsterdam

İTALYA - Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa

FRANSA - Paris, Mulhouse, Alsas, Colmar, Strasborugh

İSVİÇRE - Zürih

SAN MARİNO 

YUNANİSTAN - Selanik, Parga, Yanya

ALMANYA - Berlin, Dresden

VATİKAN

ÇEKYA - Prag

AVUSTURYA - Viyana

BELÇİKA - Brugge

SLOVAKYA - Bratislava

SLOVENYA - Lübyana

MACARİSTAN - Budapeşte

Adriyatik Denizi Gemi Yolculuğu | Sınır Kapılarında Beklemeden Yolculuk

Otobüsle Avrupa turu yapan birçok firmanın karayolunu tercih ederek sınır kapılarına takıldığı Avrupa turlarının aksine Avrupa Rüyası PLUS katılımcısının konforunu ve seyahat güvenliğini düşünerek konaklamalı iki gemi yolculuğunu turlarına eklemiştir. Diğer otobüsle tur yapan firmalar sınır kapılarında zaman kaybederken Avrupa Rüyası ise kendine özgün rotasıyla şehirleri gezme zamanınızdan çalmadan gezi fırsatı sunmaktadır.

Adriyatik Denizi’nde konforlu büyük yolcu gemileri ile iki gece konaklamalı gemi yolculuğu fırsatı sunan Avrupa Rüyası, izlediği rota bakımından diğer turlara göre rotasında özgün tek firmadır.

İgoumenitsa-Bari ve Venedik-İgoumenitsa olmak üzere iki gemi yolculuğu yapacağımız Avrupa Rüyası PLUS turunda Adriyatik Denizi’nde İtalya’ya nazır gün doğumunu izlemenin keyfini süreceksiniz. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle geminin güvertesinde mis gibi deniz kokusunda edeceğiniz sohbetlere şimdiden hazır olun! Hem kara hem deniz yoluyla Avrupa’yı keşfetmek tam da biz Türklere göre değil mi!

Otobüsle Avrupa Turunda Konforlu Yolculuk

Avrupa Rüyası’nın PLUS turu ile yalnızca Türkiye’den çıkışta ve yine ülkeye girişte sınır kapısı göreceksiniz. Sınır kapılarına takılmadan zaman kaybetmeden Avrupa’yı gezmenin keyfini süreceksiniz. Sınır kapılarında zaman kaybetmediğiniz için şehirlere gezmek için verilen zamanlar kaybolmayacak ve sınır kapılarında otobüsten sürekli “indi-bindi” yapmayacaksınız. Bu açıdan Avrupa Rüyası katılımcısını düşünen rotasıyla rakiplerinden ayrılmaktadır.

Diğer turlara göre otobüsle Avrupa turunda benzer turlara göre daha konforlu olan Avrupa Rüyası PLUS, yolculuğun geneli bir gün otobüs yolculuğu, iki gece otel konaklaması şeklinde gerçekleşmektedir. Böylelikle yolculuklarımız fazla yorulmadan Avrupa şehirlerini turlayabiliyorlar. Avrupa’nın önemli şehirlerinde 3* ve 4* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklamak da yolculuğun diğer bir ayrıcalığı.

Otobüsle Avrupa Turu Yolculuğu Yorucu Oluyor mu?

Avrupa Rüyası rotalarını belirlerken öncelikle yolcuların konforunu ve güvenli seyahat etmesini düşünerek turlarını planlamaktadır. Avrupa Rüyası PLUS turu genel profili itibariyle bir gün otobüsle yolculuk iki gün otel konaklaması olacak şekilde planlanmıştır. Böylelikle yolcuların otobüs içerisinde yolculuk süresi azaltılmış olup yorulmalarına imkan vermeden şehirleri gezme ve otellerinde konaklama fırsatı sunmaktadır.

Otobüsle Avrupa turu yaparken yorgunluklarını en aza indirgemek için en fazla 2 yaşındaki Mercedes Travego marka lüks otobüsler ile yolculuk yapılmaktadır. Koltuk aralarının diğer standart otobüslere göre daha geniş olması açısından yorgunluğunuzu azaltacaktır. Ayrıca otobüslerdeki prizler ile teknolojik cihazlarınızı rahatça şarj edebileceksiniz. Otobüste yapılacak olan çay, kahve, su ikramlarıyla yol boyunca yorgunluğunuzu azaltmak hedeflenmiştir.

Avrupa Rüyası PLUS turumuzda Avrupa’nın konforlu yollarında yolculuk yapacak ve sınır kapılarına takılmadan, bir gün otobüsle yolculuk yapıp iki gün konaklamanın keyfini süreceksiniz.

Avrupa Rüyası PLUS Nerelerde Konaklıyor?

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3* ve 4* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklama fırsatı sunmaktadır. Otel konaklama ve sabah kahvaltı ücretlerinin tur fiyatına dahil olduğu Avrupa Rüyası PLUS turunda konforlu ve güvenli bir Avrupa turu yaşayacaksınız.

Fiyattan kaçmadan tamamen katılımcılarımızın konforunu düşünerek konaklama otelleri önemli şehirlerde, şehir merkezine en yakın yerlerde ayarlanmıştır. Diğer tur firmaları gibi ucuza kaçıp konaklama otellerini şehir merkezlerine bilmem kaç km uzakta otellerden seçmiyoruz. Ve özellikle ucuza kaçarak hostellerde hiç konaklamıyoruz.

Konaklama otellerimiz, gece otelden arkadaşlarınla çıkıp güzel bir akşam yemeği yiyip sohbet ettikten sonra kolayca oteline dönebileceğin uzaklıkta! Mesela metronun hemen dibinde. Mesela şehrin göbeğinde! Öyle Paris’te konaklama var diyerek 10-20 km uzakta otel tutan firmalar gibi değil!

Paris (2 gece), Prag (2 gece), Roma, Venedik, Amsterdam, Budapeşte, Strasbourgh, Bari - İgoumenitsa (Adriyatik'te konaklamalı gemi yolculuğu), Ancona - İgoumenitsa (Adriyatik'te konaklamalı gemi yolculuğu)  dahil olduğunu düşünün. Avrupa Rüyası PLUS farkıyla hem sınır kapılarına takılmadan geziyorsunuz hem de konforlu ve güvenli şekilde konaklıyorsunuz!

Avrupa Rüyası PLUS turunun Fiyatı Nedir?

16 gün boyunca 14 ülke 25 şehir göreceğiniz 11 gece konaklamalı rüya gibi bir Avrupa turu olan Avrupa Rüyası PLUS’ın ücreti ise 1395 €’dur. 

Avrupa Rüyası PLUS turu fiyatına dahil olan hizmetler: 

ü  Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk

ü  Yunanistan-İtalya, İtalya-Yunanistan arası Adriyatik'te iki gece konaklamalı gemi yolculuğu

ü  Venedik Vaporetto ile limana ulaşım

ü  11 gece konaklama

ü  Mesleki Sorumluluk Sigortası

ü  Tüm ekstra turlar

ü  Profesyonel Rehberlik Hizmeti

ü  Konaklama kahvaltıları (9 gün)

ü  Şehir vergileri

ü  Bagaj Hakkı

   Avrupa Rüyası PLUS turu fiyatına dahil olmayan hizmetler: 

ü  Müze Ören Yerleri ücretleri

ü  Schengen vize ücreti: 135 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)

ü  Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları

ü  Seyahat Güvence Paketi

        Yurtdışı çıkış harcı

Avrupa Rüyası PLUS’a Hangi Tarihlerde Gerçekleşiyor?

Özgün rotasıyla yoğun ilgi gören Avrupa Rüyası PLUS’ın şimdiden birçok tarihi doldu! 16 gün sürecek rüya gibi Avrupa turu için siz de tarihinizi çok geç kalmadan seçin! Koltuğunu seç, hayallerini erteleme!

Avrupa Rüyası PLUS Tur Tarihlerimiz

1 Haziran - 17 Haziran 2019

2 Temmuz - 18 Temmuz 2019

21 Temmuz - 6 Ağustos 2019

22 Temmuz - 11 Ağustos 2019

9 Ağustos - 25 Ağustos 2019

Avrupa Rüyası PLUS turumuz haricinde diğer rüya rotalarımız için www.avruparuyasi.com.tr tıklayın!

Avrupa Rüyası PLUS’a Kimler Katılabilir?

Avrupa Rüyası’na tek başınıza, arkadaşlarınızla ve ailenizle katılabilirsiniz. “Tek başımayım, katılsam sıkılır mıyım? Sorun yaşar mıyım?” gibi sorularınıza turun genel perspektifi yalnızda katılsanız otobüs içi aktiviteleriyle, şehirlerde yapılacak sürpriz gezilerle yolculuğunuz renklenecek. Genel katılımcı profili akademisyen, öğretmenler, memurlar, öğrenciler ve hayatına renk katmak için gezen kişilerden oluşan Avrupa Rüyası’nın tek katılsanız dahi edineceğiniz arkadaşlıklarla hayatınızın yolculuğuna çıkacaksınız.

Avrupa Rüyası’na katılım şartları nelerdir:   

  • Avrupa Rüyasına hayalleri olan ve hayallerinin peşinden koşmayı bilen, Avrupa Rüyası’na katkıda bulunabilecek herkes katılabilir.
  • İngilizce bilme şartı yoktur.

Avrupa Rüyası PLUS’a nasıl başvurabilirim?

Otobüsle Avrupa turu olan Avrupa Rüyası PLUS turuna www.avruparuyasi.com.tr  adresinde başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Websitemizde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarımızla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 numaramızdan yol danışmanlarımıza iletişim kurarak size uygun boş Avrupa Rüyası PLUS tur tarihini seçerek turumuza katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın farklarından biri olan websitemizdeki Gezgin Girişi paneli ile tura katılım boyunca tüm bilgilerinizi, ödemelerinizi ve tur ayrıntılarınızı takip edebileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesaplarımız üzerinden yol danışmanlarımız hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Merak edenler için Avrupa Rüyası videomuzu paylaşalım dedik.
Yol ile kalın, hayallerinizi ertelemeyin, koltuğunuzu kaptırmayın! 

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP