Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu Katılımcı Yorumları

Bir yolculuğun en güzel tarafı, deneyimler sonrası paylaşılan güzel anılardır. Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu katılımcıları sizler için anılarını paylaştı. Onların anılarını okurken Avrupa şehirlerinin rengarenk sokaklarında dolaşacak, anılarına ortak olacak, birlikte şarkılar söyleyeceksiniz. Kendini hikayenizi yazmak için ilk adımı atın, Avrupa Rüyası turlarına katılın!

EYLÜL NAZ SOĞUKBULAK

“Anlatılmaz Yaşanır.. Avrupa Rüyası’na Katılın”

Merhaba Ben Eylül Naz Soğukbulak bu yıl annem ile birlikte Avrupa Rüyası Eko turuna katıldıkYaşım henüz 14 ve bu tur sayesinde ufkumun genişlediğini söylemek isterim. Otobüs ile seyahat denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biri yorgunluk oluyor ama emin olun gezerken bunların hiçbiri umrunuzda olmuyor, büyülenmiş gibi oluyorsunuz. Herkes ile sanki yıllardır tanışıyor gibiydik, aile olmuştuk, hepimiz aynı rüyada gibiydik. Hayallerinizin gerçekleşmesi o kadar güzel bir duygu ki bu duyguyu kelimeler ile ifade edemem. Ayrıca çok komik anılarda birikiyor mesela Belçika da bir kasiyer beni İngiliz zannetmişti. Grubumuzun flamasını taşımıştım... Benden size bir öneri hayallerinizi ertelemeyin.. Bir çok abim ve ablam oldu ve hepsiyle iletişim içerisindeyiz... Hepsini çok özledim çok seviyorum. Bir sonraki Rüya rotamı iple çekiyorum..

avrupa rüyası katılımcı yorumları ayşenur çadır

AYŞENUR ÇADIR

“Tek Başıma Katıldım, Çok Eğlendim.. Avrupa Rüyası Bambaşka”

Merhabaa, bu bir teşekkür mesajıdır. Uzun zamandır size yazmak istiyorum fakat ancak fırsatım oldu. 2 yıldır sosyal medyadan takip etmenin dışında sizinle hiç bir bağlantım olmadı, turunuza katılan bi arkadaşım efendime söyleyeyim tanıdık bi aracı falan olmadan katıldım. Hemde tek başıma katıldım.  Peki pişman mısın Ayşenur? Aslaaa nnayııır değilim, inşallah tekrar farklı bir Avrupa Rüyası turuna katılırım temennileri içindeyim. Tek başıma katılmış olmak ayrı bi güzeldi benim için çünkü mükemmel, cana yakın minnoş bi oda arkadaşım oldu. Oda arkadaşımın yanında turdaki diğer arkadaşlarla da çok iyi anlaştık hatta kanka olduk ve şu an hepsiyle kontakt haldeyiz. Endülüs’e doyamadan geri döndük. Daha yazacak çok şeyim var fakat sizi sıkmadan bitireyim. Çok eğlendiğim çok keyifli bi gezi oldu benim için. Bana çok şey kattın sevgili Avrupa rüyası. Her şey için tekrar teşekkürler.. İzmir’den çok selamlar.

avrupa rüyası katılımcı yorumları tuğba ağan

TUĞBA AĞAN

“Hala Etkisindeyim, Fotoğraflara Bakıp Avrupa Rüyası Günlerini Özlüyorum”

Bir anda karar verdiğim yolculuk... Sonrasında birbirinden güzel insanlar tanımak ve aile olmak... Hayaldi gerçek oldu. Bolca özlem o günlere. Başta Gökhan bey olmak üzere Avrupa Rüyası ekibine gönülden teşekkür ederim. Hala etkisindeyim fotoğraflara bakınca mutlu oluyorum o günleri yaşıyorum tekrardan. Başka rotalarda buluşmak dileğiyle. Hayallerinizi kesinlikle ertelemeyin.

avrupa-rüyası-katılımcıları-ayten-atay

AYTEN ATAY

“Rüyalarımı Gerçekleştiren Avrupa Rüyası’na Teşekkür Ederim”

Merhaba herkese. Hayatımda yaşadığım en güzel anlardandı. Hala resimlere bakarken o anları tekrar yaşamak çok güzel. GÜZEL ANLAR GÜZEL ANILARA DÖNÜŞÜR, DÖNÜŞTÜ ve HEP HATIRLANACAK. Kendinize bir iyilik yapın, bu rüyayı gerçeğe çevirin. Biraz yorucu oluyor tabi ki ama inanın buna değiyor. Rüyamı gerçek kılan AVRUPA RÜYASI'na çook teşekkür ediyorum. Gezide tanıdığım herkese de sevgilerimi yolluyorum.

avrupa-rüyası-katılımcıları-tuba-yaman

TUBA YAMAN

“Otobüsle Avrupa Turunu Tavsiye Ederim.. İyiki Avrupa Rüyası’nı Seçmişim..”

Çok araştırıp tüm firmalar arasından Avrupa Rüyası’nı seçmiştim. Otobüsle Avrupa turu belli bir bütçeniz varsa biraz sancılı olabiliyor araştırmalarıma göre.  Bu ücrete göre Avrupa Rüyası en iyi konfor ve rotaya sahipti. Gerçekten iyi bir gruba denk geldik. Herkes tüm yorgunluğa rağmen eğlenmek derdindeydi. Halen etkisindeyim desem yalan olmaz. Şimdi sıra Kuzey Işıklarında. Tüm turlarınızı bitirene dek sizinleyim.

Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ile 16 günde 14 ülke 28 şehir gezmek ve her gün başka şehirde uyanmak için maceraya ortak olun. Otobüsle Avrupa turu için tıklayın, hayallerinizi ertelemeyin!

YORUMLAR

  • Avrupa Rüyasıyla Kuzey Avrupa turuna katıldım ,harikaydı rehber olarak firma olarak oteller ve program çok güzeldi çok eğlenceliydi, bende iyiki Avrupa Rüyasını seçmişim.

    TUĞÇE
    19.03.2020
    KAYMAKSIZ

YORUM YAP