Avrupa Rüyası Zanzibar Turu Gezilecek Yerler

Dünya genelinde yaşamış olduğumuz, kapalı alanlarda fazlaca yıprandığımız pandemi dönemi sonrası; yazın keyfini özgürce çıkarabileceğimiz ‘Zanzibar Turu’ ile Avrupa Rüyası, bizlere eşsiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Avrupa Rüyası, 2019 yılı en iyi seyahat acentesi ödülünün ve pandemi sürecinin sorumluluğunda; yurtdışı turları klasmanında, en seçkin yer olarak Tanzanya’ya bağlı Hint Okyanusu’ndaki Zanzibar Adası ile egzotik bir yaz tatili fırsatını, 2020 sonbaharında misafirleri ile buluşturmaktadır.

zanzibar-turu

Zanzibar Gezilecek Yerler

Afrika kıtasında Tanzanya’ya bağlı Zanzibar’da; turkuazın her tonuyla buluşan denizi, beyaz kumsalı ve doğa manzarası muhteşem güzellikte olan ada kenarındaki konaklama tesisimiz ile huzurlu ve sağlıklı bir tatili, Avrupa Rüyası hizmet kalitesinde sizlerle buluşturmaktayız.

Unesco Dünya Mirasları Listesinde yer alan, Zanzibar’ın başkenti olan Stone Town; tarihi esintilerdeki mimari yapısı ve halkı ile sokaklardaki görsel zenginliği; 2020 pandemi sonrası yorgun ruhunuzu dinlendirecek. Stone Town’daki; Anglikan Katedrali, Sultan Sarayı Müzesi, Eski Arap Kalesi, Harikalar Evi ve Eski Köle Pazarı ziyaret noktalarında tarihi zamanlardaki yapılar ile buluşmak hepimize iyi gelecek.

Tanzanya’nın eski zamanlardan süre gelen, ticarette de önemli bir etkide olan ‘Spicy Market’, Zanzibar Turu’nda bir başka uğrak noktamız olacaktır. Egzotik meyveleri ve Zanzibar’a özgü baharat çeşitleriyle; Avrupa Rüyası misafirlerine, lezzette de ayrıcalıklı bir gastronomik deneyim yaşatacaktır.

zanzibar gezilecek yerler

Villa Konaklamalı Zanzibar Turu

Avrupa Rüyası, grubumuz eşliğinde kaliteli hizmetiyle, 2020 Zanzibar Turu’nda; ‘dhow’ adı verilen yelkenli tekneler ile günübirlik, Pemba Ada, Green Island ve diğer koyların ziyaretleri yunusların eşliğinde gerçekleştirmek, tatilinizde keyifli zamanları çoğaltacaktır. Pandemi sonrası bir tatil ile rahatlamak için, koylar; deniz popülasyonu, doğal temizliği ve mavinin tonları ile yüzmek ya da dalış yapmak için dünyanın en değerli güzelliğinde, plajı ise güneşlenmek için beyaz kumun keyfinde eşsiz bir ada keyfi sunmaktadır.

Afrika Kıtasında cennetten bir köşeyi; Zanzibar Turu ile kaliteli hizmet ve sağlıklı seyahat güvencesinde sizlere sunmaktadır. Ağır salgın koşulların yorgunluğunu, doğanın eşsiz güzelliği Tanzanya’da Zanzibar Turu ile kaliteli zaman geçirerek ferahlamak için Avrupa Rüyası hizmetleri, klasmanında 2020’de de lider olmaya, sizlerin memnuniyeti ile devam edecektir. Tur hakkında bilgi almak için 0850 840 1806 yı arayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP