Avrupa Rüyası “Yılın En İyi Seyahat Acentası Ödülü”

Ekonomik tatil planları yapanların, tek seferde çok ülke gezmek isteyenlerin il durağı olan Avrupa Rüyası, takipçilerinin ve katılımcılarının destekleriyle turizm sektöründe önemli ödüllerden biri olan Türkiye Ödülleri’nde “YILIN EN İYİ SEYAHAT ACENTASI” ödülüne layık görüldü.

Avrupa Rüyası, her geçen gün büyümenin verdiği mutlulukla, %100 katılımcı memnuniyetine önem vererek, katılımcılarına ailesinin bir ferdi olarak yaklaşmaya, onların isteklerini dinleyerek her geçen yıl onları yeni rotalarla buluşturmaya devam ediyor.

TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentalar Birliği’ne) bağlı A Sınıfı seyahat acentası olarak faaliyet gösteren Avrupa Rüyası, 14 farklı yurtdışı turu ile turizm sektöründe öğretmenlerin, doktorların, avukatların, kamu personeli, özel sektör çalışanları ve öğrencilerin en çok tercih ettiği seyahat acentası olarak katılımcılarının destekleriyle “yılın en iyi seyahat acentası ödülüne” layık görüldü.

“Yılın En İyi Seyahat Acentası Ödülü” Avrupa Rüyası’nın!

Her yıl Türkiye’de en iyilerin seçildiği Türkiye Ödülleri ödül gecesinde, 40 farklı dalda ödül dağıtılırken Avrupa Rüyası ailesi olarak, kurulduğu günden bugüne bizlere destek olan katılımcılarının oylarıyla “Yılın En İyi Seyahat Acentası Ödülünü” kazandı.

Yurtdışı turları rotalarındaki özgünlüğü, katılımcı memnuniyeti ve sosyal medyayı en iyi kullanma gibi kriterleri dikkat ederek verilen ödül ile, 7 yıldır duraksamadan Avrupa’yı gezme hayali kuranlara hizmet veren Avrupa Rüyası, başarısını taçlandırmış oldu.

Neden mi Avrupa Rüyası?

Avrupa Rüyası, 4 Kıta Uluslararası Kültür Eğitim ve Spor Organizasyonları Ltd. Şti’nin bir markasıdır. Katılımcı, ödemelerini şahıs hesaplarına değil; resmi şirket hesaplarına yatırır, dolayısıyla ödemeler faturalandırılmak zorundadır. Hepsinden önemlisi Avrupa Rüyası, en uygun fiyata, en konforlu turları düzenleme amacıyla faaliyet göstermektedir.

 avrupa rüyası müşteri odaklı

Müşteri Odaklı

Avrupa Rüyası, müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olup motivasyonu daima yüksek olan profesyonel çalışanlarıyla tüm Türkiye’nin dünya ülkelerini yakından tanıması için hizmet vermektedir.

Resmi ve Onaylı

T.C. Kültür Turizm Bakanlığı denetimi ve Meslek Birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet göstermektedir. Avrupa Rüyası, kurumsal ve güvenceli hizmet sunan bir şirket olup kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

avrupa rüyası rehberi turlar

Profesyonel Seyahat Acentası Kimliği

Avrupa Rüyası, müşterinin başvuru anından organizasyon sonrasına kadar ki ilişkilerde bütün süreçleri şeffaf bir şekilde yürütür. Her zaman katılımcısının yanında olan Avrupa Rüyası, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda başından sonuna kadar bütün organizasyonu kendisi yürüten tek markadır.

Konforlu Turlar

Tüm rotalarında katılımcılarına karşılaştırmalı değerlendirmelerde fiyat/konfor avantajı sunan en yüksek organizasyondur. Avrupa Rüyası, her kesimden katılımcıya uygun rotalarıyla konforlu ve daha az yorularak seyahat etme imkanı sunmaktadır. En önemlisi Avrupa Rüyası ile tura çıkmadan önce hangi otellerde konaklayacağınızı öğrenirsiniz. Otellerinizi inceleyebilirsiniz. Tur programından gün ve gün nereleri gezeceğinizi öğrenebilirsiniz.

avrupa rüyası otobüsü

Belgeli ve Rehberli Avrupa Turları

Avrupa Rüyası, tur organizasyonlarının kalitesini korumak adına kokartlı profesyonel rehberler ile çalışmaktadır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) bünyesinde A grubu bir seyahat acenta olan Avrupa Rüyası, 10058 belge numarasıyla hizmet vermektedir.

Online İşlem

Başvurudan kayıta, ödemeden tur sonrası değerlendirmeye kadar bütün işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilme imkânı sunmaktadır. Böylelikle Türkiye’nin neresinde olduğunuz fark etmeksizin işlemlerini takip edebilirsiniz.

Canlı Destek

7/24 online ve canlı destek hatlarıyla iletişim kolaylığı sağlayan Avrupa Rüyası, katılımcılarının tur organizasyonu hakkındaki tüm sorularına çözüm üreten bir ekibi bünyesinde bulundurmaktadır.

avrupa rüyası yurtdışı turları 2019

Popüler Şehir Seçimleri

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur.

Uygun Fiyat

Avrupa Rüyası’nın turları, diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına göre daha uygun bütçe ile tüm ekstra turlar dahil bir rota olarak hazırlanmıştır. Avrupa Rüyası, tek bir Avrupa ülkesini gezmek için harcayacağınız paraya tüm kıtayı gezme imkanı sunmaktadır. Çok ülkeli, ekonomik turlar arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Katılım Kolaylığı

Avrupa Rüyası’nın rotalarına katılım süreci diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına oranla daha az yorucudur. Katılımcı, başvuru sürecinden kayıt ve tur organizasyonuna kadar tüm süreci kendisine atanan özel “Gezgin Girişi” panelinden takip edebilmektedir.

avrupa rüyası yol arkadaşı

Yeni Şehirler, Yeni Arkadaşlar

Avrupa Rüyası ile çıktığınız yolculukta bir otobüs dolusu yeni arkadaşlık ve unutulmaz dostluklar edinebilirsiniz. Katılımcılarıyla aile olmak kavramı, Avrupa Rüyası’nın hizmet ilkelerindendir. Turdan döndükten sonra yol arkadaşlarınızla yeni rotaların hayallerini kurmaya başlayacaksınız.

Daha Fazla Şehir

Avrupa Rüyası ile daha kısa sürede daha çok ülke ve şehir görme şansına sahip olursunuz. Tek seferde Avrupa kıtasını, Britanya Yarımadasını, İber Yarımadasını, İskandinav coğrafyasını keşfedebilirsiniz. En ekonomik şehirde daha fazla şehir şehir gezecek, şehirleri gezerken de konforlu bir şekilde konaklayacak ve dinleneceksiniz.

Daha Fazla Eğlence

Avrupa Rüyası ile mevcut diğer tur vb. organizasyonlardan çok daha fazla eğlenirsiniz. Her gün yeni bir şehirde uyanarak eşsiz deneyim yaşarsınız. Eğlenmek ve yeni yerler keşfetmek için bir araya gelen katılımcılarla yalnızca şehirleri gezmeyecek aynı zamanda yeri gelecek halay çekecek, dans edecek ve müzik de söyleyeceksiniz. Eğlence tur boyunca size eşlik edecek.

avrupa rüyası güvenli ödeme

Güvenli Ödeme

Avrupa Rüyası, tüm kredi kartlarına 6 taksit, havale, EFT fırsatları ile katılımcısının hayallerini gerçekleştirmesi için bütün imkanlarını seferber eder. Katılımcı 3D Secure sistemi kullanarak güvenli alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Böylelikle Türkiye’nin 81 ilinden arzu ettiğiniz turu satın alabilir, ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca tur sonrası yaptığınız tüm ödemeler faturalandırarak, faturanız tarafınıza iletilmektedir.

Deneyimli Ekip

Avrupa Rüyası ile gittiğiniz her şehirde, size eşlik eden deneyimli ekip üyelerimizin önerilerinden faydalanabilirsiniz. Seyahat boyunca size Avrupa Rüyası koordinatörleri ve Türkiye Rehberler Odası’na bağlı profesyonel korkartlı bir rehber eşlik eder.

Referanslar

Avrupa Rüyası’nın en büyük referansı, 3140 katılımcısının görüş ve düşünceleridir. Daha önce Avrupa Rüyası turlarına katılan kişilerin gezi notlarını paylaştığı Avrupa Rüyası Katılımcıları Facebook grubundaki notları okuyabilir, sorularınızı eski katılımcılara sorabilirsiniz.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP