Avrupa Rüyası Rotalarını Diğer Turlardan Farklı Kılan 5 Özellik

 İnsan olarak şu hayatta sürekli çalışıp, didinip duruyoruz. Bu koşuşturmanın içerisinde haliyle şehir ortamından, iş bunaltıcılığından illallah geliyor bir süre sonra ve tatile çıkmak istiyoruz. İşte bu noktada hepimizin farklı bir hayali var. Kimimiz kuzeye, kimimiz güneye gitmek istiyor. Sonuçta hepimizin gezmek, kafa dağıtmak ve yeni kültürler insanlar tanımak istiyoruz.

5 yıldır birçok katılımcısının hayalini gerçekleştiren Avrupa Rüyası, hayalleri sınırlamıyor ve Avrupa Rüyası, Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası, Balkan Rüyası, Afrika Rüyası, Britanya Rüyası ile sizlere dünyanın dört bir yanına mutluluk kapıları açıyor.

Avrupa Rüyası ile hayallerinize göre birçok rüya rota mevcut. Peki, Avrupa Rüyası’nın rotalarını diğer Avrupa turu yapan firmalardan ayıran ne gibi özellikler var!

1.   Hayallerinize Giden Yolda Sınırları Aşan Tek Firma

Benzer konseptte tur yapan firmalar içerisinde alanında lider firma olarak Avrupa Rüyası, yalnızca otobüsle Avrupa turu yapmak yerine, Kuzey Avrupa turu, Afrika turu, Büyük Britanya turu, Balkan turlarını katılımcılarıyla buluşturmaktadır.

Türkiye’de Büyük Britanya turu olan Britanya Rüyası ile ses getirmeyi başaran Avrupa Rüyası, başkalarının ayak basmaya cesaret dahi edemediği Afrika’ya tur düzenleyerek hayallerin ötesine geçilebileceğini katılımcılarına gösterdi.

Kuzey Avrupa turu olarak İskandinav Rüyası ile alışılmışın dışına çıkarak tamamen fiyort merkezli tur düzenleyerek “önce katılımcılarımızın istekleri” anlayışı ile hayallerini gerçekleştirmedir.  

Son zamanlarda otobüsle Avrupa turu düzenleyen birçok firmanın ortaya çıktığı ülkemizde 5 yıldır, gerek izlediği rotasıyla, katılımcılarına sunduğu kaliteli hizmet ile bu rotada da farkını göstermektedir.

2.   Sınır Kapılarına Takılmadan Gezebileceğiniz Tek Otobüsle Avrupa Turu

Avrupa turlarında en önemli şey zaman planlamasıdır. Otobüsle yolculuk yaptığınız için şehirlerde geçireceğiniz zaman çok önemlidir. Hepsinden önemlisi de yaptığınız yolculuğun sizi fazla yormadan gerçekleşmesidir.

Avrupa Rüyası bu yıl bir ilki gerçekleştirerek Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ile sınır kapılarına takılmadan Avrupa turu gerçekleştirilebileceğini kanıtladı. Otobüsle Avrupa turu yaparken her sınır kapısında kontrol, indi-bindi, zaman kaybı gibi tüm sizin keyfinizi kaçıracak unsurları ortadan kaldırdı. Avrupa turuna çıktığınızda itibaren Yunanistan sınırından çıktığınız anda sınır kapılarını görmeden tüm Avrupa’yı gezmenin keyfini sürüyorsunuz.

Peki, bu sınır kapılarını görmeden otobüsle Avrupa turu yapmanın ne avantajı var? Öncelikle şehirlere girişlerde zaman kaybetmiyorsunuz, sürekli sınır kontrollerinde otobüsten in-bin yapmıyorsunuz! Şehirlerde rahatça gezebilecek kadar çok zamanınız oluyor ve keyfiniz kaçmıyor. Siz sadece gezmeye odaklanıyorsunuz. Yani demek istediğimiz hayallerinize giden yolda sınırları kaldırdık!

3.   Rotalarınızda Şehir Merkezlerinde Konaklama Keyfini Sürün!

Bazı firmalarla otobüsle Avrupa turuna çıktığınızda Paris’e gidersiniz ama Paris’in bilmem kaç km dışındaki otelde konakladıklarını görürsünüz ve o anda keyfiniz kaçar. İşte, Avrupa Rüyası’nda hayallerde Paris, gerçeklerde Paris! Merak edenler içinde nerede, nasıl konakladığımızı da ayrıntılı şekilde yazdık. Tıklayıp okuyabilirsiniz :)

Avrupa Rüyası olarak yıl öncesinde sadece 3 ayımızı rotaları planlamaya ayırıyoruz. Tamamen katılımcılarımızın konforunu sağlamak üzerine kafa patlatıyoruz. Konaklamalarımızı hiçbir masraftan kaçmadan Avrupa’nın en popüler şehirlerinin şehir merkezlerinde planlıyoruz. Paris, Amsterdam, Roma, Budapeşte, Prag, Venedik, Barselona, Atina, Oslo, Riga, Varşova, Londra, Glasgow, Dublin, Cape Town gibi dünyanın gözde şehirlerinin merkezlerinde konaklıyorsunuz.

Avrupa Rüyası ailesinin bir katılımcısı olarak 4 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz! Sırf ucuz tur satacağız amacıyla sizi hostellerde konaklatmıyoruz! Avrupa standartlarında 4 yıldızlı otellerde içerisine sabah kahvaltılarının dahil olduğu, şehir merkezindeki otellerde konaklıyoruz. İki kişilik odalarda konforunuzdan ödün vermeden, evinizdeymiş gibi yorulmadan dinlenerek gezme keyfi sizi bekliyor.

4.   Otobüsle Avrupa Turlarında Rotasında Gemi Yolculuğu Keyfini Sunan Tek Firma

Başlarken söyledik ya, önemli olan sizin hayalleriniz. Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turuna çıkıyorsunuz, sınırlara takılmıyorsunuz. Üstüne üstelik bir de başka turda göremeyeceğiniz bir gemi yolculuğu yapıyorsunuz. Hem de Adriyatik Denizi’nde! Gün doğumunu sanatın ülkesi İtalya’ya karşı yapabileceksiniz!

Sınırdan çıktığımız anda Balkanlardaki sınır kapılarına takılmadan şehirleri gezme fırsatını bize sunan gemi yolculuğunu İgoumenitsa-Bari arasında yapacağız. PLUS turumuzda dönüşte ise Venedik-İgoumenitsa yolculuğu oluyor. Yani bir kere değil! İki defa gemi ile Adriyatik’te gemi yolculuğu yapıyorsunuz. Baştan söyleyelim, şimdiden güvertede gün doğumu keyfi için yerinizi almak için planlar yapın! Merak edenler için bir gemi yolculuğu olan EKO, iki gemi yolculuğu olan PLUS turlarımızın linklerini paylaştık!

5.   Ekstra Tur Ücreti Ödemeden Hollanda ve Yunanistan Turu Yapma Keyfi

Avrupa Rüyası’nın diğer firmalardan farklı kılan özelliklerde sıkça duyduğunuz favori maddeye geldi sıra! 1 euro dahi ekstra ücret ödemeden daha fazla gezebileceksiniz! Tüm ekstra turlar içine dahil olduğu Avrupa Rüyası turlarımızda, sizi öyle bir rota bekliyor ki benzerini görmeniz zor!

Avrupa Rüyası PLUS ile 14 ülke 30 şehir gezmiyorsunuz yalnızca, diğer turlarda görmediğiniz şehirleri ve rotayı geziyorsunuz! Başka firmaların ekstra tur olarak sattıkları Hollanda’nın küçük kasabalarını, Fransa'nın Alsas-Loren kasabalarını, Avrupa'nın doğa harikası göllerini birlikte geziyoruz ve bununla da kalmıyoruz mini Yunanistan turu yapıyoruz.

Hollanda’da Amsterdam'ı gezerken öte yandan Volendam ve Zaanse Schans gibi kasabalarını gezeceksiniz. Kanallar, değirmenler, bahçeler, aralara saklanmış küçük sokaklar, balıkçı barınaklarıyla, peynir fabrikaları ve yel değirmenleri ile Volendam ve Zaanse Schans sizleri bekliyor.

Ekstra ücret vermeden Yunanistan’ın Selanik, Parga, Yanya şehirlerini gezebileceğiniz tek tur! Avrupa Rüyası PLUS turunun içinde Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Pargalı İbrahim Paşa karakteri sayesinde ismini sık sık duymaya başladığımız Parga,  sokakları, kafeleri, tavernaları ve sakin sahil şeridi ile ünlü.

Başka firmaların gitmediği Parga, Yanya'ya gidiyoruz. Ve bununla da kalmıyoruz! Turumuzun son gününde dahi konaklıyoruz! Yorgun olarak Türkiye’ye dönmek yok. Yüzler hep gülecek ilkesi ile hep birlikte geziyoruz.

6.   Profesyonel Kokartlı Rehberler Eşliğinde Masal Gibi Şehirleri Gezeceksiniz

Otobüsle Avrupa turlarımızda profesyonel kokartlı rehberler kullanıyoruz. Alanında tecrübeli, rota üzerindeki kültürü ve tarihi katılımcılara aktaran rehberler aynı zaman yol boyunca sizin en büyük yardımınız olacaktır. "Hangi şehirde nereyi gezeceksiniz, en ucuz nereden alışveriş yapabilirsiniz, nerenin kahvesi güzel, en uygun nereden alışveriş yaparsınız" sorularınızın yanıtlarını verirken aynı zamanda sizin en büyük yardımcınız ve arkadaşınız olacak rehberler.

Birçok otobüsle Avrupa tur firmasının asistan, tur lideri vs. ile yolculuk yaptığı Avrupa turlarında, Avrupa Rüyası 12 profesyonel kokartlı rehber ile çalışmaktadır. Avrupa turları, Afrika turları, Balkan turları, Kuzey Avrupa turları ve Britanya turları için alanında uzman rehberler ile çalışarak katılımcıların isteklerine, taleplerine cevap vermektedir. Vardığımız her şehirde "katılımcılarımızı sokağa salıp hadi gezin" anlayışı yerine bilinçli bir şekilde şehirlerini gezmelerini, kültürlerini tanımalarını ve geriye kalan serbest zamanlarında istedikleri gibi eğlenmelerine fırsat tanıyoruz. hem yeni kültürler tanıyacaksınız, hem eğlenecek hem de birbirinden özel anılar biriktireceksiniz. Afrika Rüyası rehberimizin yorumlarını sizinle paylaşalım :)

Avrupa Rüyası ile yalnızca Avrupa turu yapmıyorsunuz! Tura katılan yüzlerce kişiden yalnızca birisi olmuyorsunuz. Avrupa Rüyası ile bir müşterinin ötesinin ailenin bir parçası oluyorsunuz. Tur boyunca katılımcılar için hazırlanan özel sürprizlerle şımartılıyor, bolca eğleniyor ve başka turlara katılan kişilerin ayak basmadığı yerlere ayak basmanın, keşfetmenin keyfini sürüyorsunuz. Maceraya hazırım diyorsan, hayallerini erteleme, koltuğunu kaptırma!    

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP