5 Adımda Avrupa Kıtasını Gezmenin En Kolay Yolu

1 Euro dahi ekstra ücret talep etmeden Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin kısa yolu olan Avrupa Rüyası, kendine özgü rotalarının yanı sıra, konaklamalı gemi yolculukları, profesyonel rehberler eşliğinde seyahat etme şansı, sınır kapılarında vakit kaybını bertaraf etme gibi pek çok avantaja sahip. Avrupa Rüyası EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı Avrupa turu seçeneği bulunan Avrupa Rüyası’nın aynı zamanda Balkan Rüyası, Britanya Rüyası, Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası olmak üzere kıtanın tümünü kapsayan turları bulunuyor. 5 adımda Avrupa Kıtasını gezmenin en kolay yolu olan Avrupa Rüyası ile Avrupa ülkelerini ve en turistik şehirleri görebilir, yeni kültürler tanıyabilir, farklı bakış açıları kazanabilir ve az zamanda pek çok yer görebilirsiniz.

avrupa rüyası mostar köprüsü

1. Balkan Rüyası ve Orta Avrupa Turu

11 günde 11 ülke ve 17 şehri 10 gece konaklamalı olarak ziyaret edebileceğiniz Balkan Rüyası Turu ve Orta Avrupa’da, görebileceğiniz adresler, Macaristan (Budapeşte, Zigetvar, Pecs), Bulgaristan (Sofya), Sırbistan (Belgrad), Kosova (Priştine), Çekya (Prag), Avusturya (Viyana, Graz), Hırvatistan (Zagreb, Dubrovnik), Bosna Hersek (Saraybosna, Mostar), Karadağ (Kotor, Budva), Makedonya (Üsküp) ve Yunanistan (Selanik).

avrupa rüyası prag

2. Avrupa Rüyası EKO

18 ülke ve 28 şehir gezebileceğiniz Avrupa Rüyası EKO’da 20 günlük seyahatin 10 gecesi, Roma, Paris, Barselona, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Ohrid, Venedik ve Antibes’in yanı sıra İgoumenitsa - Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yapabiliyorsunuz.

Avrupa Rüyası EKO ile ziyaret edebileceğiniz ülke ve şehirler arasında Fransa (Paris, Cannes, Nice, Antibes ve Toulouse), İtalya (Roma, Floransa, Venedik, Bari ve Pisa), Yunanistan (Selanik ve İgoumenitsa), Almanya (Berlin ve Dresden), Hollanda (Amsterdam), Vatikan, Monako (Monte Carlo), Andorra (Andorra la Vella), Bulgaristan (Sofya), İspanya (Barselona), Çekya (Prag), Macaristan (Budapeşte), Avusturya (Viyana), Belçika (Brüksel), Sırbistan (Belgrad), Makedonya (Üsküp, Ohrid), Hırvatistan (Zagreb) ve Slovenya (Lübyana, Bled Gölü) bulunuyor.

avrupa rüyası amsterdam

3. Avrupa Rüyası PLUS

20 günde 16 ülke ve 32 şehir gezebileceğiniz Avrupa Rüyası PLUS’ta ise, 11 gece konaklama ve 2 gece de Adriyatik Denizi'nde gemi yolculuğu yapılıyor. Fransa (Paris, Cannes, Marsilya, Nice, Toulouse), İtalya (Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa), Yunanistan (Atina, Selanik, İgoumenitsa, Parga, Preveze), Almanya (Berlin), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Delft, Leiden), Vatikan, Monako (Monte Carlo), Andorra (Andorra La Vella), İspanya (Barselona), Çekya (Prag), Macaristan (Budapeşte), Avusturya (Viyana), Belçika (Brüksel, Brugge), Polonya (Wroclaw), Slovakya (Bratislava) ve Slovenya (Lübyana, Bled Gölü) ise PLUS paketin gezilecek adresleri.

avrupa rüyası kuzey avrupa turu

4. Kuzey Avrupa Turu ve İskandinav Rüyası

Kuzey Avrupa Turu ve İskandinavya Rüyası, 15 gün boyunca 12 ülke ve 20 şehirden oluşan muazzam bir kuzey seyahati yapabileceğiniz büyülü bir yolculuk. Oslo, Bergen, Flam Bölgesi, Songdal, Kaupanger, Gudvangen, Twindefossen ve fiyortlardan oluşan Norveç’in yanı sıra, İsveç (Stockholm), Danimarka (Kopenhag), Finlandiya (Helsinki), Estonya (Tallinn), Polonya (Varşova, Krakow ve Gdansk), Letonya (Riga), Litvanya (Vilnius, Trakai Gölü ve Kalesi), Romanya (Bükreş, Bran ve Drakula'nın Şatosu), Bulgaristan (Varna) ve Almanya’yı (Berlin) da ziyaret edebiliyorsunuz. Tallinn-Helsinki, Helsinki-Stockholm, Kaupanger-Gudvangen, Gedser-Rostock arasında lüks gemilerle deniz yolculuğu ve Prag’dan İstanbul’a THY farkı ile dönüş, yalnızca Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası yolcularının sahip olduğu bir avantaj. 3’ü 1 arada Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası, izlediği rota bakımından diğer turlara göre en özgün rotaya sahip tek firma olmasının yanı sıra, ekstra tur adı altında 1 Euro dahi talep etmiyor.

avrupa rüyası londra

5. Britanya Rüyası

9 gece konaklamalı olarak 10 günde 5 ülke ve 15 şehir gezebileceğiniz Britanya Rüyası, Türkiye’deki tüm İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip tur. Britanya Rüyası İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda seyahatini tek bir rüya rota altında toplayan eşsiz bir otobüsle Avrupa turu güzergahı sunuyor. Avrupa Rüyası’nın İngiltere durağı olan Britanya Rüyası, İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşunu da British Airways farkı ile gerçekleştiriyor. İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, Bristol, New Castle, Stratford-Upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow, Cairnryan), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin, Rosslare) ve Galler (Cardiff, Swansea) Britanya Rüyası’nda ziyaret edebileceğiniz adresler.

Güvenli ve düzenli çalışma sistemi, renkli rotaları ve şehir merkezindeki 4 yıldızlı otel konaklamaları sayesinde Avrupa Rüyası ile Avrupa ülke ve şehirlerini, günün her saati keyifle gezebilirsiniz. Balkanlar’dan İskandinavya’ya, Akdeniz’den Adriyatik’e, Norveç fiyortlarından Orta Avrupa’ya dek rüya rotalar çizebilirsiniz. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turunun en kolay yolu ve kesinlikle keyifli hali!

Yazan: Peril Cantürk Hepşen

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP