Avrupa Rüyası Arkadaşlarınla Güzel!

Unutulmaz bir yolculuğun en önemli anahtar kelimesi “arkadaşlar ve unutulmaz dostluklardır”. Avrupa Rüyası, arkadaşlarınla güzel! Otobüsle Avrupa turuna dört arkadaş olarak katılan Tahir, Burak, Mert ve Necati’nin hikayesi ile karşınızdayız. Siz de onlarla gibi yola çıkın, dünyanın bir köşesinde sizi bekleyen sürprizlerle ve güzelliklerle karşılaşın!

 

Tahir Taha Gökçe

“Herkese merhabalar, ben Avrupa Rüyası katılımcılarından Tahir Taha Gökçe. Öncelikle şunu söylemem gerekiyor ki eğer üç çılgın arkadaş ve bir Avrupa Rüyası turuna sahipseniz harika bir yaz için gerekli olan her şeye sahipsiniz demektir. Dördümüzde Avrupa’yı merak eden gezgin ruhlu arkadaşlarız. Okul zamanı bu hayalimizi gerçekleştirmek için Avrupa’ya gidelim diye bir karar aldık. Bir kaç araştırmamız sonucunda Avrupa’ya çıkmak için en mantıklı kararın Avrupa Rüyası olduğuna karar verdik ve o gün çok doğru bir karar verdiğimizi şuan anlıyorum. Eğlenmekten bıkmadan geçirdiğimiz dopdolu 20 gün… Kahkahalarımızı Avrupa’nın her yerinde eksik etmeden yüzümüzdeki gülümsemeyi hiç bırakmadan 18 ülke 26 şehirde gezdik gördük ve durmadan eğlendik. Bunların yanında tanıdığımız onlarca güzel insan gerek turumuzdan gerek Avrupa’da tanıştığımız arkadaşlarımız abilerimiz ablalarımız… Bu turun sadece gezmek için olacağını düşünürken tanıdığım onlarca güzel insan… Bana kattıkları her şey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız! Bir iyikim de Avrupa Rüyası’na iyi ki varsınız. Bu harika yaz için hepinize ve kardeşim gibi gördüğüm canım arkadaşlarıma teşekkürler…”

avrupa rüyası katılımcıları paris

Burak Aslan

“Herkese merhaba, ben Avrupa Rüyası katılımcılarından Burak Aslan. Uzun bir araştırma döneminden sonra Avrupa Rüyası ile karşılaştım ve inanması çok güç olan 18 ülke 26 şehirlik tura çıkmaya karar verdim. Tabi ki hiçbir şey bu kararı almakla bitmemişti hatta başlamamıştı bile! Gerçekten de her günüm ayrı bir rüya gibiydi inanması çok güç bir olayı canlı canlı yaşıyordum. Otobüsümüzün içindeki atmosfer zaten bambaşka bir olaydı hayatımda ilk defa böylesine bir tecrübe yaşadım ve hiçbir zaman unutmayacağıma eminim. 19 gün boyunca evimiz otobüs ailemiz de koltuk arkadaşlarımızdı. Aslında dört arkadaş katılmıştık ilerleyen günlerde anladım ki dört arkadaş olarak başladığımız bu tur sonunda kocaman bir aile olarak bitecekti. Avrupa Rüyası sayesinde kazandığım tecrübeleri saymakla bitiremem her şehir her ülke her durakta yepyeni bir kültür yepyeni bir eğlenceydi benim için hiç bitmesini istemedim ve eminim ki diğer arkadaşlarım da ayni şekilde düşünüyordu. Şimdi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki eğer ki aklınızın ucundan dahi geçiriyorsa fazla düşünmeyin kararınızı verin ve yola çıkın bu serüvende yaşayacağınız anılarınızı o kadar çok anacaksınız o kadar çok özleyeceksiniz ki tek amacınız tekrar ve tekrar gidip yaşamak olacak, bunu garanti edebilirim. Avrupa Rüyası’na bu muhteşem rüya için içtenlikle teşekkür ediyorum. Hayatımın en doğru kararlarından birini vermiş olmanın mutluluğuyla sıradaki rüyaları sabırsızlıkla bekliyorum.”

avrupa rüyası katılımcıları 2019 seyahat

Mert Tuğrul

“Herkese merhabalar, ben 1 Temmuz Avrupa Rüyası katılımcılarından Mert Tuğrul. Bu turun varlığından habersiz çocukluğumun büyük bir bölümünü birlikte geçirdiğim daimi dostlarımla yurt dışı planları içerisindeydim. Fakat sürekli birlikte olacağımız ve ekonomik olarak en tutarlı seyahat planını bir türlü bulamamıştık. Fakat bir gün Facebook reklamları sayesinde denk geldiğimiz Avrupa Rüyası şirketi ile sıkı iletişimler ve taleplerimize verdikleri cevaplar karışında mest olmuştuk deyim yerindeyse. Kaygılarımızdan kurtulacağımıza ve amaçlarımıza isteklerimize uygun olacağından emindik bu tur hakkında. Dostlarım bu kadar ülkeyi bu sürede beraber gezerek tanıma fikrine çok heyecanlandılar ve kayıt işlemlerimizi şirketi tanıdıktan bir kaç gün sonra gerçekleştirdik. Bu yaşta 18 ülkeyi gezmek görmek ve tanımak hem de bunu dostlarınla gerçekleştirmek büyük bir keyif olacağına inanarak çıktık bu yola ve öyle de oldu. Seyahat için yaptığın yatırım kendin için yaptığın en iyi yatırımdır” der Matthew Karsten. Bu yolculuk bana deneyim ile beraber birçok dost kazandırdı. Kendi dostlarım bir yana otobüste kurduğumuz aile samimiyeti sonucunda hala görüşmekten keyif aldığım bir sürü iyi ilişkiler kurma fırsatım oldu. Bu tur hayatımın her döneminde hatırlayacağım anılar kattı bana. Her şey için teşekkürler Avrupa Rüyası. Bir sonraki turlar için sabırsızlanıyorum.

pisa italya avrupa rüyası katılımcıları

Necati Enes Miletli

“Kim bilebilirdi ki 19 günde 18 ülke gezip hayatımın en mükemmel günlerini yaşayacağımı. Aylar öncesinde benim için hayal olan Avrupa gezisi, Haziran ayına geldiğimde hazırlıklarını yaptığım bir ciddiyet kazandı. Her geçen gün heyecanım tırmanmaya devam etti. Ne zaman gelecek o gün derken kendini birden 1 Temmuz sabahında buldum. Bavullar hazır eksik olan sadece tek bir şey vardı. Yola çıkmak. Yolculuğun çok eğlenceli geçeceği daha otobüsün kalktığı anda anlaşıldı. Heyecanın verdiği enerjiyle dans etmeye başladık ilk dakikalarda. Her gün farklı bir merak farklı kültür farklı insanlar. Zaten her şeyi anlamlı kılan buydu. Dünyanın binlerce renginden sadece birkaçı. En yakın 4 arkadaş olarak çıktığımız turda biriktirdiğimiz anılar anlatmakla bitmez. Tanıştığımız insanlarla kurduğumuz aile bağı en güzel olanıydı zaten. Her insanın hayatında kesinlikle yaşaması gereken bir deneyim bu. Yaşadığım onca güzel anılardan sonra bir kişi hadi şuraya gidelim dese bavulu hazırlayacak durumdayım.Durmak istemiyorum, gezmek görmek ve yaşamak. Çantanızı alın ve yola çıkın. Anı yaşayın. Bu serüvende yaşayacağınız her bir dakika gelecekte size yeni yolların hazırlayıcısı olacaktır. Otobüste yolculuk zor olmuyor mu sorusuna yanıtı tur bittiğinde buldum. O kadar çok şey yaşıyoruz ki heyecanımızla birlikte bu yorgunluğu hissetmiyorsunuz bile. En önemlisi de insana özgüven, deneyim, sabır ve binlerce değer kazandırıyor. Bu imkanları bize sunan Avrupa Rüyası ailesine çok teşekkür ediyorum. Yollar bitmek için değil yeniden başlamak içindir. Gülümseyin çünkü siz buna değersiniz!”

Avrupa Rüyası demek “yol boyunca edindiğin tüm deneyimlerin, dostlukların, keşfettiğin yerlerin tamamı” demektir. Yol seni büyütür, özellikle bu yolda arkadaşlarınla birlikteysen unutulmaz bir macera sizi bekliyor olacaktır! Hayallerini erteleme, Avrupa Rüyası turlarından birine katıl, koltuğunu kaptırma!

 

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP