Avrupa Rüyası ile Otobüsle Avrupa Turuna Tek Katılabilir miyim?

Şüphesiz birçoğumuzun aklındaki en zor sorulardan biridir. Tatil planları kurarsın, her şey tamamdır gideceğin yerler, kalacağın oteller filan. Aslında bunların dışında en zor “tercih tek başıma mı katılsam arkadaşlarımla mı?”  

Arkadaşlarla katıldığınız turlar bazen macera dolu bir şenliğe dönüşebilirken bazen 10 yıllık en iyi arkadaşların sona erdiği gezilere dönüşebiliyor. Sizin gitmek istediğiniz yerlere arkadaşların gitmek istemezken onların yapmak istediklerine sen olmaz gözüyle bakman sonucu arkadaşlıklarda sona erebiliyor. Tabi bunun aksinde çok güzel bir uyumla birlikte unutulmaz anlara da dönüşebiliyor.

Peki, en önemli soruya gelecek olursak; otobüsle Avrupa turuna katılacağım ama arkadaşlarım başka planlar yapmışlar, tek kaldım. Yalnız başıma katılsam sıkılır mıyım, single farkı öder miyim, yolculuk ve konaklama nasıl olacak? 5 yıldır otobüsle Avrupa turunun lider firması olarak katılımcılarımızın hayallerini gerçekleştiren Avrupa Rüyası olarak sorularına cevap veriyoruz!

Tek başıma katılabilir miyim? Tek katılsam sıkılır mıyım?

Otobüsle Avrupa turuna katılmak isteyenlerin sıkça sorudur kendisi. Tek başıma katılabilir miyim? Tek başıma katılsam sıkılır mıyım? Bugüne kadar Avrupa Rüyası’nın Avrupa turlarına katılanların %70’ini tek başına katılanlar oluşturduğunu biliyor muydunuz! Tüm bu katılımcılarımızın aklında şu sorular vardı: “tek katılsam sıkılır mıyım?, otobüste oturma düzeni nasıl olacak?, otelde konaklama nasıl olacak?”

Tek katılmanın bir avantaja dönüştüğü bir tur sizi bekliyor. Öncelikle Avrupa Rüyası’nın tüm turlarına tek başınıza katılabilirsiniz. Tek başınıza katılıp kocaman bir aile olarak Türkiye’ye geri döneceğiniz bir otobüsle Avrupa turu sizi bekliyor. Tek başınıza katıldığınız için sizi, otobüste oturma düzeninde ve otel konaklamalarında profilinize en uygun kişiyle eşleştiriyoruz. Mesela sigara içmiyorsanız, sigara içmeyen birisiyle, öğretmenseniz, sağlıkçı, akademisyen, öğrenci gibi kişilerle eşleştiriyoruz. Hatta öyle oluyor ki sistemimizdeki verilerden yola çıkarak Ankaralı iseniz benzer ilde yaşayan biriyle bile eşleşebiliyorsunuz.

Katılımcılarımızı eşleştirip tamam bu iş burada bitti demiyoruz, otobüs içi ve dışı etkinlikler-eğlenceler ile de bu kaynaşmayı pekiştiriyoruz. Tur sonrası bir bakıyorsunuz iki yabancı, sıkı dost olmuşlar. Sonra ne mi oluyor? Avrupa turunuz boyunca tüm şehirleri yeni edindiğiniz arkadaşlarınızla birlikte geziyorsunuz. Akşamları otelinizden çıkıp masal gibi şehirlerde kahve içip keyif yapıyorsunuz. Otobüs içinde halaya girip eğlencenin dibine vuruyorsunuz. Mola yerlerinde getirdiğiniz yemekleri ortaya koyup kendinizi mini piknikler oluşturuyorsunuz. Aslında tura tek katılsanız dahi her adımda anılar, yeni arkadaşlıklar biriktiriyorsunuz.

Tek katılsam single farkı öder miyim?

Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turuna katılanlardan tur ücretinin haricinde 1 Euro dahi ekstra ücret talep etmemektedir. Tura tek katılsanız da arkadaşlarınızla da katılsanız bile 1 Euro bile fazla ödeme yapmazsınız. Yolculuk ve konaklama da eşleştirme yaptığımız için single farkı ödemezsiniz. Başka tur firmalarının tek katılanlara uyguladığı single farkını Avrupa Rüyası turlarında ödemeden şehirleri gezmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Soruları cevapladık. Artık tek katılıyorum diye canını sıkmaya gerek yok ;) Başvurunu yaptıysan şimdiden tur tarihini bekleyebilir, nereleri gezeceğim, nereden ne alacağım diye liste çıkabilirsiniz! Yaşasın yeni yerleri keşfetmek, yaşasın her gün yeni bir şehirde uyanmak! 

 

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP