Avrupa Rüyası Katılımcı Yorumları #1

Avrupa Rüyası turları ile tek seferde Avrupa kıtasını gezen katılımcılarımızın anılarını, deneyimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Avrupa Rüyası ile rüya rotalarımızda görüşmek üzere!

Belkıs Ayas

Bu güzel serüvenin üzerinden 1.5 ay geçmiş olmasına rağmen hala etkisinden çıkamadım. Yolculuğa başlarken; tatil yapıp, resetlenip iş hayatına kaldığım yerden öyle devam edeyim dedim ama gördüğüm rüya o kadar güzeldi ki uyanamıyorum ve asla adapte olamıyorum. Bu geziden sonra sadece dünyayı gezmeyi hayal etmeye başlıyorsunuz, bağımlılık yapıyor. Ünlü yazar Sait Faik Abasıyanık'ın dediği gibi; "Seyahatler çekiyor içim...” Ve bu gezinin en güzel taraflarından biri de tek başınıza ya da bir kaç arkadaş olarak çıkmış olduğunuz bu yolculuktan koca bir aile olarak geri dönüyorsunuz.

İyi ki, iyi ki diyorum!!! Teşekkürler Avrupa Rüyası. Yeni rotalarda görüşmek üzere, yine seçimim bu muhteşem ekip, adres olacak!! Çünkü onlar en iyisi!

avrupa rüyası katılımcıları buket albayrak

Buket Albayrak

20 günlük bir Avrupa seyahati nasıl olur nasıl geçer neler birikir neler yaşanır diye düşünüp taşınırken kendimi otobüs koltuğunda buldum.

Bana eşlik edecek bir arkadaşım olmadığı için bu uzun yola tek çıkmak durumunda kalmıştım, gerçekten tek başıma nasıl olacaktı hiçbir fikrim yoktu, iliklerime kadar tedirgindim sadece...

Bilmiyordum ki büyük bir otobüs benim evim olacak, hiç tanımadığım insanlar ise ailem... O kadar çok özlüyorum ki geçen her bir saniyemi, şimdi olsa yine yeniden hiç düşünmeden tek bir valizle çıkarım yola. Başka bir rüya rotasında başka başka anılarla bir gün yine yeniden buradan paylaşım dileğiyle...

avrupa rüyası katılımcıları fatmagül aydıner

Fatmagül Aydıner

Adı gibi rüya bir tur oldu benim için… Yalnız seyahat etmenin en güzel yanı da yeni insanlar tanımak ve şehirleri keşfetmenin heyecanını yaşamak.

Rehberimiz, asistanlar, kaptanlar her birini birbirinden yetkin insanlarla yolculuk için tüm Avrupa Rüyası ekibine sevgiler teşekkürler. 20 günde 16 ülke 32 şehir; daha ne olsun, güzel dostluklar güzel insanlarla yüzde tebessüm olsun…

avrupa rüyası katılımcıları güneş doğuş

Güneş Doğuş

Herkese merhaba… Uzun zamandır Avrupa turuna çıkma hayalim vardı. Nasıl olur, bu tur kaç gün sürer derken kendimi Avrupa Rüyası ailesinin içinde buldum.

Tek başıma çıktığım bu yolda, güzel arkadaşlıklar ve nice güzel hatıralar biriktirdim. Yorgunluklar oldu elbet ama öyle güzel yerler gördük, o kadar mutlu olduk ki beden yorgunluğunun geçeceğini zaten biliyorduk. Özellikle tek başına bu yolculuğa çıkmak isteyen dostlara özel bir mesajım var. Asla tereddüt etmeyin, bu yolculukta birçok güzel insan size eşlik edecek... İyi ki gitmişim diyeceksiniz...

avrupa rüyası katılımcıları ümit çetinkaya

Ümit Çetinkaya

Avrupa Rüyasına başvurduğum ilk günden itibaren heyecanlanmaya başlamıştım. Çünkü bu kadar fazla Avrupa ülkesinde ve Avrupa şehrinde bulunmak, bana çok şey katacaktı. En önemlisi ise, ebedi sürecek arkadaşlıklar edinecektim. Öylede oldu, hem ebedi sürecek arkadaşlıklar edindim, hem de, gerçekten rüya gibi gelip geçen bir yolculuğa çıktım.

Rehberimizin asistanlarımızın ve kaptanlarımızın, pozitif enerjisi yüksekti. Güler yüzlüydüler ve iletişimleri güçlüydü. Turumuzda bir aksaklık ve olumsuzluk çıkmaması için, ellerinden gelen her şeyi yaptılar.

 

Her rüyanın bir sonu olduğu gibi bu rüyanın da bir sonu olacaktı. Rüyamız sona ermişti. Bitmesini istemediğim bu rüyanın sona ermesinin hüsnünü yaşarken, aynı zamanda bâki kalacak arkadaşlıkların temelini atmanın mutluluğunu, yaşıyordum.
Bana bu rüyayı yaşatan Avrupa Rüyasına teşekkürü borç bilirim. Tekrar görüşmek dileğiyle... Sevgiyle kalın.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP