Avrupa Rüyası’na Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

 Avrupa Rüyası’na Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

Katılımcılarının seyahat sürecini kolaylaştırma ilkesine önem veren Avrupa Rüyası’na nasıl başvuracağım diyenlere yöntemleri:

1-   Web Sitemiz Üzerinden Başvuru Yapabilirsiniz

www.avruparuyasi.com.tr sitemize girerek Rüya Rotalar menüsünden hayalinizdeki rotayı seçip mesela “Avrupa Rüyası EKO” sayfasındaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru sayfasına giriş yapabilirsiniz. Başvuru sayfasında kişisel bilgilerinizi, turunuzu, tarihi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca başvurunuzu yaptıktan sonra Avrupa Rüyası ile ilgi tüm süreçlerinizi Gezgin Girişi sistemi üzerinden kolay bir şekilde yönetebilir, aklınızdaki tüm sorularınızı size özel atanmış yol danışmanınıza sorabilirsiniz.

2-   Yol Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz

0850 840 18 06 numarasını arayarak Avrupa Rüyası’nın yol danışmanlarına ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz rüya rota hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, uygun tarih, yolculuk öncesi ve sonrası hakkında bilgi alabilirsiniz.

10 yol danışmanı ile hayallerinize uzanan yolda hizmet veren Avrupa Rüyası, size vize işlemleri konusunda da yardımcı oluyor. Yolculuk sırasında kiminle yolculuk yapacağınızdan kiminle konaklayacağınıza kadar bir konuda sizin ihtiyaçlarınızı dinleyerek çözüm üretmektedir.  

3-   Canlı Destek Üzerinden Yol Danışmanlarına Yazabilirsiniz

Avrupa Rüyası, katılımcıların işlemlerini kolaylaştırmak ve hızlı iletişim kurmak için www.avruparuyasi.com.tr sitemize girdiğinizde sağ alt bölümde karşınıza çıkacak “yol danışmanları ile canlı sohbet edin” kısmından sorularınızı sorabilir, yol danışmanına size ulaşması için bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz.

4-   Sosyal Medya Üzerinden Bilgi Alabilirsiniz

Günümüzün en önemli mecralarından facebook, twitter, instagram üzerinden Avrupa Rüyası’na yazabilirsiniz.

Turlar hakkında bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın rüya rotalarına dair bilgi almak için;

  • Pinterest ve Tumblr hesaplarından paylaşımları inleyebilir,
  • Youtube, Dailymotion, Vimeo kanalları üzerinden rüya rotalarımızın videolarını izleyebilir,
  • avruparuyasi.blog ve avruparuyasi.tv adreslerinden blog yazılarını okuyabilir ve videolarımızı izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP