AVRUPA RÜYASI YOLCULARININ YAŞADIĞI 7 DEĞİŞİKLİK

Siz de Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turuna katıldıysanız çok iyi bilirsiniz ki; bu turda başınıza gelecek en güzel şey daha fazla yer görmeniz için çalışan bir ekip, harika bir yolculuk ve unutulmayan anılardır. Yıllardan beri kalitesinin sürekli yukarılara taşıyan Avrupa Rüyasının yolcusu olduktan sonra aşağıda sayacağımız maddelerden en az birisini mutlaka yaşamışsınızdır.

1.Otobüs dahil her alanda uyuyabilme alışkanlığı kazanırsın. Artık yatağımı yadırgıyorum gibi bir derdin olmaz, her yerde rahatça uyuyabilirsin.

2.Bir otobüs dolusu arkadaşın olur. Her zaman buluştuğun, özlemle anılarını konuştuğun bir sürü insan. Artık kalabalıklar beni korkutuyor diyemeyeceksin!

3.Sosyal medya hesaplarında bıkmadan usanmadan en az bir yıl boyunca (tbt'ler hariç) paylaşacağın fotoğrafların olur. Fenomen olmak çok zor değil!

4.Pizzayı Roma'da, Schinitzeli Avusturya'da yemişsindir ve artık tam 10 Vedat Milor gücünde bir gurme olmuşsundur. Rahatça yediğin yemeği beğenmediğini söyleyebilir "bunu biraz daha karamelize edin de getirin" diyebilirsin.

5.Özgüvenin tavan yapar. Sırtında çantan aklında hayallerin tüm dünyayı gezmek isteyen bir gezgin olmuşsundur ve bu duygu seni her alanda daha da ileriye taşır.

6.Arkadaş ortamında "bu seneye nereye tura gidelim" veya "balayımızı nerede yapalım sence" gibi geyiklerin baş danışmanı olursun. E kolay değil Avrupa Rüyası ile 18 ülke 26 şehir görmüş birisin alış bu sorulara!

7.Otobüs camı kenarları, kulaklığındaki müzik, sabahları uyandığın başka başka şehirler, mevsimlerin değişmesi kısacası her şey hayatın içinde olduğunu, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu gösterir sana. Şimdi "hadi yine" deseler hiç düşünmeden gelirsin. Artık sen de "usta" bir gezginsin!

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP