AVRUPA RÜYASI YOLCUSU OLMANIZ İÇİN 7 NEDEN

Hemen hemen gezgin ruhu taşıyan herkes hayatında bir kere de olsa Avrupa turu yapmak ister. O her yerde fotoğrafını gördüğümüz Eyfel Kulesine çıkmak, I Amsterdam yazısı önünde fotoğraf çektirmek, Neu Camp'da Barselona maçını izlemek vs... Hepsi de rüya gibi geliyor dimi? Artık rüyaları gerçeğe dönüştürmek çok kolay! Nasıl mı? Avrupa Rüyası turuna katılarak;

1.Avrupa Rüyası katılımcılarının tüm dünyayı rahatça ve eğlenerek gezmelerini sağlayan bir kuruluş olup, benzer organizasyonların en geliştirilmiş halidir.
2.Avrupa Rüyası’na katılım süreci diğer tüm yurtdışı organizasyonlardan daha az yorucudur.
3.Avrupa Rüyası konaklanacak şehirleri Avrupa’nın en popüler ve en pahalı şehirler arasından seçer. ( Budapeşte, Prag, Amsterdam, Roma, Paris, Barcelona , Nice, Saray Bosna , Belgrad)
4.Avrupa Rüyası ile daha kısa sürede daha çok ülke ve şehir görme şansına sahip olursunuz.
5.Avrupa Rüyası ile gittiğiniz her şehirde size eşlik eden deneyimli ekibimizin önerilerinden faydalanabilirsiniz. 6.Avrupa Rüyası diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına göre daha az maliyetli bir programdır.
7.Avrupa Rüyası organizasyonlarının kalitesini korumak adına; koordinatör, tur lideri v.b imitasyon grup liderleri tarafından değil kokartlı profesyonel rehberler tarafından organize edilir.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP