BEYAZ GECELER | UKRAYNA RUSYA TURU 14 GÜN 6 ÜLKE 10 ŞEHİR

 Beyaz Geceler’i yakından görmek ve Doğu Avrupa’nın büyüleyici şehirleri yakından görmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en kapsamlı, en uygun Doğu Avrupa turu dediğimizde akla ilk gelen firmanın Avrupa Rüyası olduğunu biliyor muydunuz? Hem en uygun fiyata tur düzenliyor hem de tek seferde Ukrayna, Rusya, Moldova, Belarus, Romanya ve Bulgaristan’ı gezmenize olanak sağlıyorlar!

Ukrayna Ruyas turu, Beyaz Geceler turu, Rusya turu, Ukrayna turu mu arıyorsunuz? Tüm bölgeyi gezmek için 2 ya da 3 farklı tur almak yerine Avrupa Rüyası ile hepsini tek bir seferde gezebilirsiniz. Tüm bu saydığımız rotaları tek bir turda toplamışlar desek yeri!

Doğu Avrupa ülkelerini, Moskova’yı, St. Petersburg’u, Kiev’i, Lviv’i ve Beyaz Rusya’yı ve hemen hemen bütün Doğu Avrupa’yı baştan aşağı tek seferde Avrupa Rüyası ile gezmeniz mümkün.

“Doğu Avrupa Turu, Ukrayna Turu, Rusya Turu yapan Avrupa Rüyası, yurtdışı turları arasında en çok tercih edilen tur firması.”

rusya-st.petersburg

Doğu Avrupa Turu | Ukrayna, Rusya, Moldova, Belarus, Romanya, Bulgaristan

Avrupa Rüyası’nın Doğu Avrupa turu ile Moskova, St. Petersburg, Kiev, Lviv, Mins, Kişinev, Bükreş, Braşov, Burgaz şehirlerini göreceğiniz eşsiz bir maceraya hazır mısınız?

Avrupa Rüyası’nda Ukrayna, Rusya, Moldova, Belarus, Romanya ve Bulgaristan ülkelerini gezeceksiniz.

Otobüsle Doğu Avrupa ülkeleri başkentlerini gezeceksiniz. Kızıl Meydan’ı dillere destan Moskova, Beyaz Geceler denilince akla gelen St. Petersburg, Ukrayna’nın başkenti Kiev, özgürlükler ve Doğu Avrupa’da renkliliğin şehri Lviv, Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk, Moldova’nın başkenti Kişinev, Kont Drakula hikayelerinin memleketi Romanya’nın Bükreş ve Braşov şehirleri, Bulgaristan plajları ile ünlü Burgaz şehri sizleri bekliyor.

Avrupa Rüyası yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar ücrete dahil! Ekstra ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

10 gece konaklamalı Doğu Avrupa turu, otobüsle gerçekleşiyor. Her sabah başka ülkede uyanıyorsunuz. Tüm ekstra turların ücrete dahil olduğu turda profesyonel kokartlı rehber eşliğinde şehirleri geziyorsunuz.

İşte tüm bu Doğu Avrupa ülkeleri macerasının adı Doğu Avrupa Turu! Adından anlaşıldığı gibi 14 gün boyunca size mükemmel bir rota vaad ediyor.

rusya-moskova

Gezeceğiniz Ülkeler ve Şehirler

Rusya (Moskova, St. Petersburg), Ukrayna (Kiev, Lviv),

Belarus (Minsk), Moldova (Kişinev), Romanya (Bükreş, Braşov),

Bulgaristan (Bulgaristan)

 “Avrupa Rüyası turu ile Moskova, St. Petersburg, Kiev, Lviv, Bükreş, Minsk, Kişinev şehirlerinde konaklayacaksınız.”

Avrupa Rüyası Doğu Avrupa Turunun Fiyatı Nedir?

14 gün boyunca 6 ülke 10 şehir göreceğiniz 10 gece konaklamalı, otobüsle gerçekleşen Doğu Avrupa turunun ücreti ise 1495€. Üstelik tüm ekstra turlar ise bedava! Gezme tutkusuna sahip olanlar için bir diğer güzel haber de bu!

Bu tura katılmak için karar verdiniz ve ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 €. Bu ödeme ile rezervasyonunuzu garanti altına alıyorsunuz. Geriye kalan tur ücretini ise taksitler halinde de tur tarihine kadar ödeme imkanınız oluyor. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunuyor.

belarus-minsk

Avrupa Rüyası Tur Tarihleri

§  1 – 15 Eylül 2019

Avrupa Rüyası güvenilir bir firma! TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile Türsab websitesinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.”

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvururum?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP