BRİTANYA TURU | İNGİLTERE, İRLANDA, İSKOÇYA, GALLER, K. İRLANDA

Türkiye'nin en kapsamlı Büyük Britanya Turu ile 11 gün 5 ülke, 20 şehir gezmeye hazır mısınız? İngiltere turu, İskoçya turu, İrlanda turu, Galler turu, Kuzey İrlanda turu 5'i bir arada! 2022 Britanya turu tarihleri açıklandı! Avrupa Rüyası ile alışılmışın dışında, kapsamlı bir İngiltere turu. 11 gün boyunca Britanya yarımadasının altını üstüne getireceğiniz Britanya Rüyası’nın ücreti ise 1995€’dur.   

Atlasglobal ayrıcalığıyla konforlu uçuş keyfini süreceğiniz Britanya Rüyası turumuz uçak, gemi ve otobüs yolculuğunu içeren benzersiz Britanya turudur. Kuzey ve İrlanda Denizi’nde feribot yolculuk yaparken öte yandan şehir içerisinde lüks otobüslerle şehirlere ulaşmanın ayrıcalığını süreceksiniz.

Feribot yolculuğuna ek olarak konaklama şehirleri Britanya ülkelerinin en popüler ve en pahalı şehirleri arasından seçilmiştir. Londra (3 gün)Liverpool, Glasgow, Newcastle, Nottingham, Belfast, Dublin ve Cardiff şehirlerinde konaklamalar planlanmıştır. Britanya Rüyası boyunca her gece, konforlu, 4 ve 5* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklamayacaksınız.

Avrupa Rüyası 2021 yılında (pandemide) Avrupa'ya tur yapan tek tur firması olup üç farklı tarihte katılımcılarını Avrupa şehirleri ile buluşturdu. İtalya'ya girilmez, Belçika sizi ülkesine almaz, Hollanda sizi sınırdan geri döndürür diyen tüm herkesin söylemlerine rağmen tüm yetkili merciilerden izinleri alarak turlarını gerçekleştiren tek seyahat firması oldu.

/userfiles/avrupa-rüyası-büyük-britanya-turu-2020-londra

Büyük Britanya Turu Hangi Ülke ve Şehirlere Gidiyor?

Britanya Rüyası, katılımcılarımıza İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler, İrlanda ülkeleri ile buluşturarak 10 gün boyunca İngiliz tarihi, sanatı ve gelenekleriyle buluşturmaktadır.

Tersten akan trafiğe şaşırmadan İngiltere sokaklarında dolaşmaya başlayacak, sokak boyunca filmlerde sıkça gördüğünüz etkileyici İngiliz mimarisine tanık olacaksınız.

Avusturya’dan sonra dünyanın tartışmasız müzik merkezlerinden biri olan Britanya ve özellikle İngiltere, Pink Floyd, Iron Maiden, Black Sabbath, The Beatles, Radiohead gibi efsane müzik gruplarının çıktığı coğrafyadır.

Çin yemekleri, Hint, Japon, İtalyan, Fransız, Türk mutfakları ve daha birçok ülkeyi barındıran dünya mutfağını kültürleriyle birlikte sentezlemiş olan İngiltere’de meşhur 5 çayının da tadını Londra’da çıkaracaksınız.

Britanya Rüyası turumuz kapsamında “öncelik yolcunun seyahatini güzelleştirme ve hayallerini zenginleştirme” ilkesi ile yola çıkarak “ekstra 1 euro dahi talep etmeden” katılımcılarımızı rüya şehirlerle buluşturuyoruz.

Britanya Rüyası Gezilecek Ülke ve Şehirler

İNGİLTERE – Londra, Liverpool, Manchester, York, Newcastle, Stratford-Upon-Avon, Oxford, Stonehenge, Bath, Chester, Durham, Nottingham, Northumberland

İSKOÇYA – Glasgow, Edinburgh, Falkirk-Kelpies, Stirling

KUZEY İRLANDA - Belfast, Devler Kaldırımı

İRLANDA - Dublin

Avrupa Rüyası Britanya Turu Konaklama Otelleri

Avrupa Rüyası, rüya rotalarından Britanya Rüyası kapsamında katılımcılarının konforunu düşünerek 4 ve 5* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklama fırsatı sunmaktadır. Otel konaklama ve sabah kahvaltı ücretlerinin tur fiyatına dahil olduğu Britanya Rüyası turunda konforlu ve güvenli bir Britanya ve İngiltere turu yaşayacaksınız.

Hiçbir fiyattan kaçınmadan tamamen katılımcılarımızın konforunu düşünerek konaklama otelleri ülkelerin en önemli şehirlerinde, şehir merkezlerinde planlanmıştır. Diğer tur firmaları gibi ucuza kaçıp konaklama otellerini şehir merkezlerine uzak olan otellerden seçmiyoruz. Ve özellikle ucuza kaçarak hostellerde hiç konaklamıyoruz. Önceliğimiz katılımcımızın konforunu tur boyunca da sağlamaktır.

Her gece konaklamalı Britanya Rüyası’nda Londra (3 gün), Liverpool, Glasgow, Newcastle, Nottingham, Belfast, Dublin ve Cardiff şehirlerinde toplamda 10 gece konaklayacaksınız. Bu konaklama yerlerine bir de Kuzey ve İrlanda Deniz’inde gemi yolculuğu dahil olduğunu düşünün. Bu ayrıcalıkların tamamı tur paketimize dahil!

Britanya Turunun Fiyatı Nedir?

10 gün boyunca 5 ülke 15 şehir göreceğiniz 10 gece konaklamalı Britanya Rüyası’nın ücreti ise 1995€’dur. 

Fiyatına dahil olan hizmetler: 

§  İstanbul - Londra, Londra - İstanbul ekonomi sınıfı Türk Hava Yolları uçak biletleri

§  Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk

§  Kuzey Denizi ve İrlanda Denizi'nde feribot yolculuğu

§ 10 gece konaklama

§  Yerel rehberlik hizmeti

§  Mesleki Sorumluluk Sigortası

§  Tüm ekstra turlar

§  Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

§  Konaklama kahvaltıları (10 gün)

§  Şehir vergileri

§  20 kg Bagaj Hakkı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze Ören Yerleri ücretleri

6 aylık turistik vize ücreti (Yeşil pasaporta da vize uygulanmaktadır.) - (İstanbul 225 Euro, Ankara 225 Euro, İzmir 250 Euro)

Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları

Yurtdışı çıkış harcı

Seyahat Güvence Paketi

Avrupa Rüyası 2022 Britanya Turu Tarihleri

Türkiye’de eşi benzeri olmayan ve yerel rehberler eşliğinde Britanya’yı gezmenin keyfini süreceğiniz Britanya Rüyası’nın şimdiden iki tarihi doldu! 11 gün sürecek rbu macera için siz de tarihinizi çok geç kalmadan seçin! Koltuğunu seç, hayallerini erteleme!

Diğer rüya rotalarımızı görmek için www.avruparuyasi.com.tr sitemize tıklayın!

Britanya Rüyası Tur Tarihlerimiz

 07 Temmuz – 17 Temmuz 2022 

18 Ağustos - 28 Ağustos 2022

Britanya Rüyası’na Kimler Katılabilir?

Britanya Rüyası’na tek başınıza, arkadaşlarınızla ve ailenizle katılabilirsiniz. “Tek başımayım, katılsam sıkılır mıyım? Sorun yaşar mıyım?” gibi sorularınıza turun genel perspektifi yalnızda katılsanız tur boyunca yapacağımız aktivitelerle, şehirlerde yapılacak sürpriz gezilerle yolculuğunuz renklenecek. Genel katılımcı profili akademisyen, öğretmenler, memurlar, öğrenciler ve hayatına renk katmak için gezen kişilerden oluşan Avrupa Rüyası’nın tek katılsanız dahi edineceğiniz arkadaşlıklarla hayatınızın yolculuğuna çıkacaksınız. Tur ücretinize single farkı yansıtmadan turda eşleştirileceğiniz yol arkadaşınızla gezmenin keyfini süreceksiniz.

Britanya Rüyası’na katılım şartları nelerdir:  

Britanya Rüyasına hayalleri olan ve hayallerinin peşinden koşmayı bilen, Britanya Rüyası’na katkıda bulunabilecek herkes katılabilir.

İngilizce bilme şartı yoktur.

Britanya Rüyası’na nasıl başvurabilirim?

Britanya Rüyası’na www.avruparuyasi.com.tr  adresinde başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Websitemizde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarımızla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 numaramızdan yol danışmanlarımıza iletişim kurarak size uygun boş Britanya Rüyası tur tarihini seçerek turumuza katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın farklarından biri olan websitemizdeki "Gezgin Girişi" paneli ile tura katılım boyunca tüm bilgilerinizi, ödemelerinizi ve tur ayrıntılarınızı takip edebileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesaplarımız üzerinden yol danışmanlarımız hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Yol ile kalın, hayallerinizi ertelemeyin, koltuğunuzu kaptırmayın!  

YORUMLAR

 • bizim vize başvurumuzu yaptılar bile bence sen bunu tur şirketi ile bir görüş :)

  gamze sevdalı
  20.04.2018
  istanbul
 • o zaman bu yıl da britanya rüyası :)

  gamze sevdalı
  13.04.2018
  istanbul
 • Güzel bir gezi olur fakat vize de nasıl kolaylık sağlanıyor

  Mahmut sezer
  13.03.2018
  AKSARAY

YORUM YAP