Büyük Britanya Turunda Avrupa Rüyası Ayrıcalıkları

Türkiye’nin en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Britanya Rüyası ile 10 günlük Britanya macerasına çıkın! İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerini tek seferde gezebildiğiniz Avrupa Rüyası’nın Britanya turuna üstelik tüm ekstra ücretler dahil!

İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerini tek seferde geziyorsunuz. Avrupa Rüyası’nın Britanya turunun en güzel özelliği ise tüm ekstra turlar ücrete dahil! Hepsinden önemlisi 10 günde 5 ülke 15 şehir gezmenin keyfini sonuna kadar sürebiliyorsunuz! Ve Avrupa Rüyası size ekstra turları da hediye ediyor!

Büyük Britanya Turu ile gezeceğiniz yerler: İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, New Castle, Stratford-upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin) ve Galler’i (Cardiff).

Avrupa Rüyası sizlere ekstra tur hediye ediyor. Bu ekstra turlarla da ücret ödemeden Bath, Chester, Ayr Sahil Kasabası, The Kelpies Heykelleri, Devler Kaldırımı, Stratford upon Avon, Irish Pub, Edinburgh Kalesi ve Stonehenge’i keşfedebiliyorsunuz.

Avrupa Rüyası Britanya turu tanıtım videosunu izlemek için tıklayın!

ingiltere, irlanda, iskoçya, galler, kuzey irlanda

1.   En Uygun Fiyata İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda Turu

Avrupa Rüyası, katılımcılarının en uygun fiyata, minimum bütçeyle çok daha fazla ülke, şehir gezmesi için turlar düzenler. Diğer tur firmaları gibi şehir turlarını, ülke turlarını tek tek satmak yerine; katılımcıların tek seferde Avrupa kıtasını gezmesini amaçlar. Gerçek anlamda Britanya turu yaparak; İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ülkelerini görürsünüz. Tek tek para ödeyerek bu ülkeleri gezmek yerine; Avrupa Rüyası Britanya turu ile tek seferde Birleşik Krallık ülkelerini gezersiniz! Britanya Rüyası turumuzla 10 günde 5 ülke 15 şehir gezersiniz. Üstüne üstelik Atlasglobal İstanbul – Londra uçuşu ile seyahat edeceksiniz.

Britanya Rüyası turumuzun müziğini dinlemek için tıklayın!

britanya-turu-rotasi-2019

2.   Türkiye’nin En Kapsamlı, Özgün Britanya Turu Rotası

Avrupa Rüyası turlarının rotaları, yine kendi operasyon ekibi tarafından oluşturulur. Özgün, eşsiz rotası ile Britanya Rüyası turumuz, katılımcılarının alışılmışın dışındaki şehirleri, kasabaları ve doğal güzelleri görmesini amaçlar. Avrupa Rüyası’nın Britanya Avrupa turu, Türkiye’nin en kapsamlı, en uygun fiyatlı İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda rotasıdır. Londra, Dublin, Edinburgh, Glasgow, Belfast, Cardiff gibi Britanya’nın popüler şehirlerini gezeceksiniz.

Ünlü yazar Shakespeare’in doğduğu Stratford-upon-Avon’u, Harry Potter filmleri ile ünlü Oxford, futbol mabedi Manchester, İngiliz müziğini kalbi Liverpool, dev efsanelerine ev sahipliği yapan Devler Kaldırımı, hamamlarıyla ünlü Bath kasabası gibi birbirinden özel yerleri gezeceksiniz. Tüm bunların yanında Kuzey ve İrlanda Denizi’nde 2 gemi yolculuğu yapacaksınız.

3.   Profesyonel Rehber ile Şehirlerin Tarihini, Kültürünü Öğrenin

Avrupa Rüyası, tüm turlarında profesyonel rehberler kullanmaktadır. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turlarındaki “şehre geldik, hadi gezin, şu saatte burada buluşuruz” anlayışının karşısındadır. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini profesyonel rehberlerimizle adım adım gezeceksiniz. Nereden ucuz alışveriş yaparım, nerede uygun fiyata lezzetli yemekler yiyebilirim gibi sorularınız için profesyonel rehberlerimiz size yol gösterici olacaktır.

Prosfesyonel rehber eşliğinde şehirlerini gezmenin avantajlarını katılımcılarımızdan dinleyin. Videoyu izlemek için tıklayın!

ingiltere stonehenge

4.   Avrupa Rüyası’nda Ekstra Turlar Bedava!

Britanya turu hayali kuranların en büyük korkusu “ekstra turlar ücretli mi acaba” oluyor. Müjdeee! Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar bedava! Britanya Rüyası turumuzda, sizlere 600 Euro değerindeki 11 adet ekstra turu hediye ediyoruz. Başka firmaların turlarındaki şehir sayısı kadar yeri ücret ödemeden gezeceksiniz. Stratford-upon-Avon, Devler Kaldırımı, Machester, Oxford, The Kelpies Heykelleri, Stonehenge, Edinburgh Kalesi, Bath ve Ayr Sahil kabalarını 1 Euro dahi ekstra ücret ödemen gezeceksiniz. Türkiye’nin en kapsamlı Britanya turu ile İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da gezilmedik yer bırakmayacaksınız. 

5.   Kuzey ve İrlanda Denizlerinde Gemi Yolculuğu

Britanya Rüyası rotasının en özel yolculuğu Kuzey ve İrlanda Denizi’ndeki gemi yolculuğudur. Britanya Rüyası turu ile yapacağınız bu gemi yolculukları ile Birleşik Krallık denizlerinde, güvertede kahvenizi yudumlarken manzaranın keyfini çıkaracaksınız. En önemlisi de gemi yolculuğundan kazandığınız zamanla ekstra yeni yerler göreceksiniz. Ayrıca gemi yolculuğu sayesinde yorulmadan, keyifli bir yolculuk yapacak ve şehirleri gezmek için daha çok zaman kazanacaksınız.

ingiltere londra

6.   Avrupa Rüyası Otelleri ve Konforlu Konaklama

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamaktadır. Britanya Rüyası turumuzun otelleri websitemizde katılımcılarla paylaşılmıştır. Tura gitmeden önce katılımcılar, konaklayacakları otelleri inceleyebilmektedir. Avrupa Rüyası, daha fazla tur satmak amacıyla ucuz hostel, apart gibi yerlerde konaklamamaktadır. 9 gece konaklama yapacağınız Britanya Rüyası turumuz, Britanya turları içerisinde en konforlu, en fazla konaklamaya sahip turdur. Londra, Edinburgh, Glasgow, Dublin, Belfast, Cardiff, Liverpool, Birmingham gibi Britanya’nın en popüler şehirlerinde konaklıyorsunuz. Ayrıca, üstüne üstelik İngiltere’nin başkenti Londra’da 2 gece, Edinburgh 2 gece konaklama yapmak da işin en güzel yanı! Doya doya efsane şehirler Londra ve Edinburgh’u gezeceksiniz.

Avrupa Rüyası nerelerde mi konaklıyor? Katılımcılarımız sizler için otel konaklaması deneyimini anlatıyor. Videoyu izlemek için tıklayın!

7.   Avrupa Rüyası Katılımcıların Deneyimlerini Paylaşıyor

Avrupa Rüyası, katılımcıların deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Daha önce turlarımıza katılanların tecrübelerini, websitemizdeki “ne dediler” sayfasından okuyabilirsiniz. Avrupa Rüyası Youtube kanalımızdaki katılımcı deneyimi videolarını izleyebilirsiniz. Facebook’taki “Avrupa Rüyası Katılımcıları” grubumuzdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce alacağınız tavsiyelerle doğru tur planı yapmanız için Avrupa Rüyası katılımcıları yanınızda!

YORUMLAR

  • Çok güzel bir organizasyon

    Hasan
    08.02.2019
    Gaziantep

YORUM YAP