ÇEKİMLER OTOBÜSTE BAŞLADI

Gelin Damat Dış çekim fotoğraflarını Avrupa’ yı otobüsle gezerken çektiren iki genç gezgin Bu düşünce için elbette gelinlik, damatlık, profesyonel fotoğrafçı, ekipmanlar, damat ve gelinin arkadaşları gerekiyordu… Ancak elimizde bir otobüs dolusu tatlı arkadaş, beyaz bir elbise, gelin çiçeği, papyon şapka vardı. Tabi ki yüzlerce farklı milletten fotoğrafçılarımız da cabası.. Tatlılıkları ve bizim fotoğrafımızı çekerken gördüğümüz heyecan elbette profesyonel çekimlere bedeldi


Budapeşte-Macaristan Gellert Tepesi


Budapeşte Aslanlı Köprü
Prag’ın sembolü olan Vitava Nehri üzerine kurulmuş olan tarihi Karl Köprüsü’ de çekimlerden nasibini almıştı..


Prag Karl Köprüsü


Prag Karl Köprüsü

Viyana caddelerinde fotoğraflarımıza renk katan sokak müzisyenleri de desteklerini bizden esirgemediler :) Bize de düğün dansını yapmak düştü..

Viyana- Graben Caddesi
Schönbrunn Sarayı önündeki fayton ile çetirdiğimiz fotoğrafı kim tarafından çekildiği belli oluyor mu? Tabi ki faytonun sahibi :)

Schönbrunn Sarayı-Viyana

Schönbrunn Sarayı-Viyana
Aşk şehri Floransa’ da bu fotoğraflar için Michelangelo tepesine tırmandık

 

Michelangelo Tepesi-Floransa

 

 

Eyfel Kulesi fotoğrafımız Avrupa Şampiyonası final maçı azizliğine uğradı her ne kadar romantik fotoğrafımız olmasa da konseptimizi futbola uygun olacak şekilde değiştirdik Herkes maça yetişme telaşında olduğu için maalesef burada fotoğrafçı bulamadık

Paris’te Montmantre Tepesi diğer bir ismiyle sanatçılar tepesi olarak bilinen tepeye çıktık.. Sanırım burası Paris’ in en romantik yerlerinde biri dolayısıyla konseptimize uygun..


Makedonya’ nın şirin bir kenti olan Ohrid’ de çekimimizden nasibini aldı..


Ohrid Gölü-Makedonya


Ohrid Gölü’ nde “Fotoğrafçıların Fotoğrafçısı adlı çalışma..

Kamera Arkası ve tatlı fotoğrafçılarımız :)

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP