GÜNEY AFRİKA TURU | SAFARİ, CAPE TOWN, JOHANNESBURG, SUN CITY

Güney Afrika’da maceraya var mısınız? Cape Town, Johannesburg ve Sun City şehirlerini keşfedeceğiniz Afrika Rüyası ile safaride 5 büyüğü kovalayacak, Afika’nın en uç noktası Ümit Burnu’na gidecek, Masa Dağı’na çıkıp bulutlar arasında süzülecek ve aslan parkında aslanları seveceksiniz. Afrika Rüyası tanıtım filmini izlemek için tıklyabilirsiniz.

Güney Afrika’yı keşfedeceğiniz Afrika Rüyası bu yıl ilk turunu 19 Ocak – 27 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti. Katılımcılarımızın yorumlarını izlemek için tıklayabilirsiniz.

İstanbul-Johannesburg arasında Qatar Airways ile Doha aktarmalı uçuş ile başlayacağımız 8 günlük Güney Afrika turumuzun ücreti ise 1890€! 4 yıldızlı otellerde 6 gece konaklama yapacağınız Afrika Rüyası ücretine ise tüm ekstralar dahil.

Güney Afrika’nın altın şehri Johannesburg’da şehir merkezini gezdikten sonra sırasıyla Houghton, Mandela Evi, Rosebank, Sandton’i göreceksiniz.

Sun City’de ise aslan parkını gezeceğiz, burada yavru aslanları sevecek ve onlarla fotoğraf çekileceğiz. Foto safari turumuzda vahşi yaşamın içine girecek ve Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, bufalo ve gergedanları ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacaksınız. Safarinin ardından Sun City’nin görkemli şekilde oluşturmuş The Lost City’i keşfedebilir veya Su Dünyası’nda yapay dalgalar içinde yüzme şansı yakalayacaksınız.

Cape Town’da panoramik şehir turunun ardından Adderly Caddesi, Riebeck Heykeli, Ümit Kalesi, Company Gardens, Parlamento, Long Street gibi şehrin turistik ve tarihi yerleri göreceksiniz. Ardından Güney Afrika’yı ayaklarınız altına alacağınız Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakacaksınız.

Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varacaksınız. Tekne ile açılarak Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceksiniz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini göreceksiniz. Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile dünyanın en yüksek fenerini keşfedeceksiniz. Rehberimizden Afrika Rüyası'nı dinlemek için tıklayınız!

Afrika Rüyası Hangi Ülkeye Gidiyor?

GÜNEY AFRİKA

Afrika Rüyası Hangi Şehirlere Gidiyor?

Cape Town, Johannesburg, Sun City

Afrika Rüyası ile katılımcılarımızı Güney Afrika’da macera dolu bir tur bekliyor. Renkli kültürüyle görenleri büyüleyen safari keyfini süreceğiniz turumuzda yerel lezzetlerin tadına bakacak, Afrika’nın 5 büyüğünü görme imkanını yakalayacaksınız. Stellenbosh’da penguenleri gördükten sonra Ümit Burnu’nda Afrika’nın en güneyine gidecek sonrasında Masa Dağı’nda bulutları ayaklarınız altına alacaksınız.

En önemlisi de tüm bunları yaparken ekstra 1 Euro dahi ücret ödemeden hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

Güney Afrika Turu Nerelerde Konaklayacağız?

Avrupa Rüyası, rüya rotalarından Afrika Rüyası kapsamında katılımcılarının konforunu düşünerek 4* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklama fırsatı sunmaktadır. Otel konaklama ve sabah kahvaltı ücretlerinin tur fiyatına dahil olduğu Afrika Rüyası turunda Cape Town, Sun City ve Johannesburg şehirlerinin merkezlerinde 6 gece konaklayacaksınız. Avrupa Rüyası'nın konakladığı yerlere dair ayrıntılı bilgi edinmek için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Qatar Airways ile İstanbul - Johannesburg gidiş Cape Town - İstanbul dönüş

Güney Afrika'da iç hat uçuşu (Johannesburg - Cape Town)

6 Gece iki kişilik odalarda konaklama

Tüm konaklama kahvaltıları,

Türkçe profesyonel tur liderliği ve İngilizce yerel rehberlik hizmeti

Klimalı araçlar ile tüm transferler ve turlar

Masa Dağı & Stellenbosh & Panoramik Tur

Ümit Burnu Turu programa dahildir.

Pilanesberg National Park ve Safari Turu

Panoramik Cape Town ve Johannesburg şehir turları

Hava limanı ve alan hizmetleri bedeli

Zorunlu Seyehat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Öğle ve akşam yemekleri

Güney Afrika Turumuz Hangi Tarihte Gerçekleşiyor?

Bu maceraya dahil olmak istiyorsan somestr tatilindeki turumuzda şimdiden yerinizi ayırabilirsiniz.

22 Ocak - 30 Ocak 2019

Safari Macerasını Kaçırma! Koltuğunu Kaptırma!     

Afrika Rüyası’na tek başınıza, arkadaşlarınızla ve ailenizle katılabilirsiniz. “Tek başımayım, katılsam sıkılır mıyım? Sorun yaşar mıyım?”  merak ediyorsanız ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Afrika Rüyası’na www.avruparuyasi.com.tr  adresinde başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

0850 840 18 06 numaramızdan yol danışmanlarımıza iletişim kurarak size uygun boş Britanya Rüyası tur tarihini seçerek turumuza katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesaplarımız üzerinden yol danışmanlarımız hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Yol ile kalın, hayallerinizi ertelemeyin, koltuğunuzu kaptırmayın!  

YORUMLAR

  • Uzun yıllardır pek çok seyahat bloğu ve sitesi takip ediyorum. Müşterilerine bu kadar açık ve net bilgiler veren güzel bir blog daha önce okumamıştım. Pek çok ülkeyi ve şehri tek başıma seyahat etmiş birisi olarak kesinlikle bu adamlar bu işi biliyor diyebileceğim. Ama en son şu afrika rüyası paylaşımlarından sonra bu geziyi okurken de pek çok zevk aldım . Ve ben de bu seyahat te yer almayı düşünüyorum . Tamamen tur şirketlerinin karşısında olan birisi olarak beni yanıltacaklarından hiç şüphem yok sanırım benim tezlerimi de çürüttüler. Bekle beni Mother City bu yaz sana geliyorum :)))

    MEHMET AKİF ERSÖYLEYEN
    26.03.2018
    TRABZON

YORUM YAP