Kuzey Avrupa Turunda Avrupa Rüyası Ayrıcalıkları

Avrupa Rüyası ile tek seferde Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka, Almanya ülkelerini göreceğiniz Kuzey Avrupa turu ile maceraya hazır mısınız?

Vilnius uçuşu ile başladığımız yolculuğumuzda Baltık şehirleri olan Vilnius, Riga, Tallinn ve Helsinki şehirlerini gördükten sonra İskandinav bölgesine ulaşıyorsunuz. Vikinglerin hikayeleriyle ün salmış Stockholm, Oslo, Flam kasabası, Bergen ve Norveç fiyort turu ile Kuzey’i keşfediyorsunuz. Norveç’te gezinizi tamamladıktan sonra sırasıyla Kopenhag, Rostock, Anklam, Szczein, Torun, Gdansk, Augustow şehirlerini geziyoruz.

Dönüş yolculuğunuzu özel kılan en önemli ayrıcalık benzer Kuzey Avrupa turlarında olmayan Almanya ve Polonya kasabalarını keşfetme imkanı buluyorsunuz. Gezinin en günün ise Vilnius’tan THY uçağı ile Türkiye’ye, İstanbul’a dönüyorsunuz. Üstelik tüm ekstra turlar fiyata dahil! Gezme tutkusuna sahip olanlar için bir diğer güzel haber de bu!

İşte tüm bu Kuzey Avrupa serüveninin adı İskandinav Turu! Adından anlaşıldığı gibi 12 gün boyunca size rüya gibi rota sunuyor.

avrupa rüyası kuzey avrupa turu trakai

1.   En Uygun Fiyata Baltık Ülkeleri, Norveç Fiyortları, Kuzey Avrupa Turu

Avrupa Rüyası, katılımcılarının en uygun fiyata, minimum bütçeyle çok daha fazla ülke, şehir gezmesi için turlar düzenler. Diğer tur firmaları gibi şehir turlarını, ülke turlarını tek tek satmak yerine; katılımcıların tek seferde Avrupa kıtasını gezmesini amaçlar. Gerçek anlamda Kuzey Avrupa turu yaparak; Baltık ve İskandinav ülkelerini, Norveç fiyortlarını ve Kuzey Avrupa ülkelerini görürsünüz. İskandinav Rüyası turumuzla 12 günde 9 ülke 15 şehir gezersiniz.

Norveç fiyortlarını katılımcılarımız keşfettiğimiz videomuzu izlemek için tıklayın!

2.   Eşsiz, Özgür Kuzey Avrupa Rotası | Norveç Fiyortları, Flam Kasabası

Avrupa Rüyası turlarının rotaları, yine kendi operasyon ekibi tarafından oluşturulur. Özgün, eşsiz rotaları ile İskandinav Rüyası turumuz, katılımcılarının alışılmışın dışındaki şehirleri, kasabaları ve doğal güzelleri görmesini amaçlar. Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turunda doğa harikası Norveç fiyortlarında konaklamalı gemi yolculuğu yaparak eşsiz güzellikteki Norveç’in en uzun fiyordunu görecek, Flam kasabasında doğa yolculuğu yapacaksınız. Almanya’nın Kuzey kasabaları Anklam’ı, Polonya’nın Sczcein, Augustow gibi rüya kasabaları gezeceksiniz. Litvanya’nın doğa harikası Trakai Gölü ve Kalesi’ni göreceksiniz. Baltık ve Kuzey Denizi’nde toplamda 4 gemi yolculuğu yaparak gün doğumuna ve gün batımına elinizde kahvenizle, Kuzey’de tanık olacaksınız.

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turumuzun tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız!

kuzey avrupa turu norveç fiyortları

3.   Türk Hava Yolları ile Gidiş – Dönüş Uçaklı Konforlu Kuzey Avrupa Turu

Avrupa Rüyası, katılımcılarımızın gerçek anlamda Kuzey Avrupa, Baltık ülkeleri ve Norveç fiyortlarını gezebilmesi için turlarını gidiş – dönüş uçakla organize etmektedir. Kaliteden ödün vermeden Türk Hava Yolları ile İstanbul – Vilnius uçuşu ile İskandinav Rüyası turu gerçekleşmektedir. Ankara’dan ya da İstanbul’dan otobüsle Kuzey Avrupa turlarının aksine; Avrupa Rüyası ile yorulmadan, gerçek anlamda Kuzey Avrupa turu yaparsınız. Otobüsle ucuza Kuzey Avrupa turu yapacaksınız diye yollarda kaybettiğiniz zamanı; Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turunda şehirlerde bol bol gezerek, ekstra yeni yerler keşfederek ve Norveç fiyortlarında 16 saat gemi yolculuğu yaparak geçirirsiniz.

4.   Profesyonel Rehber ile Şehirlerin Tarihini, Kültürünü Öğrenin

Avrupa Rüyası, tüm turlarında profesyonel rehberler kullanmaktadır. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turlarındaki “şehre geldik, hadi gezin, şu saatte burada buluşuruz” anlayışının karşısındadır. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini profesyonel rehberlerimizle adım adım gezeceksiniz. Nereden ucuz alışveriş yaparım, nerede uygun fiyata lezzetli yemekler yiyebilirim gibi sorularınız için profesyonel rehberlerimiz size yol gösterici olacaktır.

Profesyonel rehberle Kuzey Avrupa turu yapmanın avantajlarını katılımcımız sizler için anlattı! Videoyu izlemek için tıklayınız!

kuzey avrupa turu fiyort gemi yolculuğu

5.   Avrupa Rüyası’nda Ekstra Turlar Bedava!

Kuzey Avrupa turu hayali kuranların en büyük korkusu “ekstra turlar ücretli mi acaba” oluyor. Müjdeee! Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar bedava! İskandinav Rüyası turumuzda, sizlere 500 Euro değerindeki ekstra turları hediye ediyoruz. Norwegian Line Cruise gemisi ile Bergen – Hirtshals arasında konaklamalı gemi yolculuğu yaparak; Norveç fiyortları adım adım gezeceksiniz. Çocukluğunuzda resmini yaptığını Flam kasabasını ve Litvanya’nın doğa harikası Trakai Gölü ve Kalesi’ni 1 Euro dahi ekstra ücret ödemen gezeceksiniz. 

6.   Norwegian Line Cruise Gemi Yolculuğu ile Konaklamalı Norveç Fiyortları

Avrupa Rüyası rotasının en özel yolculuğu Baltık ve Kuzey Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğudur. İskandinav Rüyası turu ile iki tanesi konaklamalı olmak üzere toplamda 4 gemi yolculuğu yapacaksınız. Güvertede kahvenizi yudumlarken gün doğumunu ve gün batımını izleyeceksiniz. En önemlisi de Norveç fiyortlarını gemi ile yolculuk yaparken keşfedeceksiniz. Dağların tepesinden akan şelaleler boyunca Norveç’in en uzun fiyordunu göreceksiniz. Ayrıca gemi yolculuğu sayesinde yorulmadan, keyifli bir yolculuk yapacak ve şehirleri gezmek için daha çok zaman kazanacaksınız.

Avrupa Rüyası ile Kuzey Avrupa turu katılımcılarının Norveç fiyortlarında gemi yolculuğu deneyimi videosunu izlemek için tıklayınız.

kuzey avrupa turu norveç

7.   Avrupa Rüyası Otelleri ve Konforlu Konaklama

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamaktadır. İskandinav Rüyası turumuzun otelleri websitemizde katılımcılarla paylaşılmıştır. Tura gitmeden önce katılımcılar, konaklayacakları otelleri inceleyebilmektedir. Avrupa Rüyası, daha fazla tur satmak amacıyla ucuz hostel, apart gibi yerlerde konaklamamaktadır. 10 gece konaklama yapacağınız İskandinav Rüyası turumuz, Kuzey Avrupa turları içerisinde en konforlu, en fazla konaklamaya sahip turdur. Riga, Tallinn, Oslo, Bergen, Rostock, Gdansk, Augustow gibi Kuzey Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklıyorsunuz. Ayrıca, üstüne üstelik Helsinki – Stockholm arasında konaklamalı gemi yolculuğu, Bergen – Hirtshals (Norveç fiyortlarında) arasında konaklamalı gemi yolculuğu yapıyorsunuz. Polonya’nın en güzel şehri Gdansk’ta 2 gece konaklama yapmak da işin en güzel yanı! 

Avrupa Rüyası'nın Kuzey Avrupa turunda konakladığı otelleri, katılımcılarımız Sistersaway, sizler için anlattı. Videoyu izlemek için tıklayın!  

8.   Avrupa Rüyası Katılımcıların Deneyimlerini Paylaşıyor

Avrupa Rüyası, katılımcıların deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Daha önce turlarımıza katılanların tecrübelerini, websitemizdeki “ne dediler” sayfasından okuyabilirsiniz. Avrupa Rüyası Youtube kanalımızdaki katılımcı deneyimi videolarını izleyebilirsiniz. Facebook’taki “Avrupa Rüyası Katılımcıları” grubumuzdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce alacağınız tavsiyelerle doğru tur planı yapmanız için Avrupa Rüyası katılımcıları yanınızda!

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP