Yaz Tatili için Gidebileceğiniz En Uygun Avrupa Turu Rotaları

Kültürün, tarihin ve doğanın dayanılmaz bir karışımı olan Avrupa’da, Riga, Atina, Budapeşte, Prag, Kotor, Paris, Viyana ve Amsterdam gibi pek çok şehir, 2018’de kıtanın en gözde destinasyonları seçildi. Tüm bu seçeneklerin içinde, yaz tatilinizi planlarken hangileri Avrupa'da ziyaret edilecek en iyi yaz tatili rotası diye düşünüyor olabilirsiniz. Avrupa'nın en çok ziyaret edilen şehirleri Paris ve Roma’dan, kıtanın en güney noktasına ve İskandinavya'ya kadar keşfedilecek çok yer var. İşte Yaz tatili için gidebileceğiniz en uygun Avrupa turu rotaları!

balkan turu kadarağ kotor

Balkan Rüyası ve Orta Avrupa

Balkanlar, Avrupa’nın hemen hemen en uygun fiyatlı ülkeleri. Ülkemize olan konumu ve yakın kültürel özellikleri bir yana, Balkanlar günümüzde pek çok kentiyle Avrupalıların da yaz tatili için sıklıkla ziyaret ettikleri yerlerin başında geliyor. Balkan Rüyası ve Orta Avrupa ile 11 gün boyunca 11 ülke ve 17 şehri gezmeniz mümkün. Macaristan - Budapeşte, Zigetvar, Pecs; Bulgaristan – Sofya; Sırbistan – Belgrad; Kosova – Priştine; Çekya – Prag; Avusturya - Viyana, Graz; Hırvatistan - Zagreb, Dubrovnik; Bosna Hersek - Saraybosna, Mostar; Karadağ - Kotor, Budva; Makedonya – Üsküp; Yunanistan – Selanik ziyaret edebileceğiniz yerler arasında.

otobüsle avrupa turu slovenya bled gölü

Avrupa Rüyası EKO

Avrupa Rüyası EKO’da en uygun rota ile tüm Orta Avrupa’yı görmeniz ve 1 gece Adriatik'te gemi yolculuğu yapmanız mümkün. 20 gün boyunca 18 ülke ve 28 şehir gezebileceğiniz turda, Fransa - Paris, Cannes, Nice, Antibes, Toulouse; İtalya - Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa; Yunanistan - Selanik, İgoumenitsa; Almanya - Berlin, Dresden; Hollanda – Amsterdam; Vatikan; Monako - Monte Carlo; Andorra - Andorra La Vella; Bulgaristan – Sofya; İspanya – Barselona; Çekya – Prag; Macaristan – Budapeşte; Avusturya – Viyana; Belçika – Brüksel; Sırbistan – Belgrad; Makedonya - Üsküp, Ohrid; Hırvatistan – Zagreb; Slovenya - Lübyana, Bled Gölü ziyaret edebileceğiniz yerler arasında.

avrupa turu fransa paris

Avrupa Rüyası PLUS

 

Avrupa Rüyası PLUS rotası, Türkiye’deki otobüsle Avrupa turları içerisinde, en az otobüs seyahati ile en çok destinasyonu görebileceğiniz Avrupa turu rotası. 11 gece konaklama ve 2 gece Adriatik'te gemi yolculuğu ile 20 günde 16 ülke ve 32 şehir görebileceğiniz Avrupa Rüyası PLUS’ta, Fransa - Paris, Cannes, Marsilya, Nice, Toulouse; İtalya - Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa; Hollanda - Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Delft , Leiden; Yunanistan - Atina, Selanik, İgoumenitsa, Parga, Preveze; Almanya – Berlin; Vatikan; Monako - Monte Carlo; Andorra - Andorra La Vella; İspanya – Barselona; Çekya – Prag; Polonya – Wroclaw; Avusturya – Viyana; Belçika - Brüksel, Brugge; Slovakya – Bratislava; Slovenya - Lübyana, Bled Gölü; Macaristan - Budapeşte ziyaret edebileceğiniz yerler arasında.

kuzey avrupa turu norveç fiyortları

Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası

Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası, tek seferde tüm Kuzey Avrupa ve İskandinav ülkelerini ziyaret edebileceğiniz, rüya gibi bir rota. 10 gece konaklama ile Baltık ve Kuzey Denizi'nde gemi yolculuğu yapabileceğiniz rotada, 15 günde 12 ülke ve 20 şehri otobüs, uçak ve gemi ile görme fırsatınız var. Polonya - Varşova, Krakow, Gdansk; İsveç – Stockholm; Danimarka – Kopenhag; Finlandiya – Helsinki; Estonya – Tallinn; Norveç - Oslo, Bergen, Flam Bölgesi, Songdal, Kaupanger, Gudvangen, Twindefossen (Fiyortlar); Letonya – Riga; Litvanya - Vilnius, Trakai Gölü ve Kalesi; Romanya - Bükreş, Bran Kalesi (Drakula'nın Şatosu); Bulgaristan – Varna; Almanya – Berlin; Çekya – Prag ziyaret edebileceğiniz yerler arasında.

büyük britanya turu londra

Britanya Rüyası

 

10 gün boyunca 5 ülke ve 15 şehir ziyaret edebileceğiniz Britanya Rüyası, İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda seyahatini tek bir rota altında toplayan harika bir otobüsle Avrupa turu güzergahı. Türkiye’deki tüm İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Britanya Rüyası’nda İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşunu British Airways farkı ile gerçekleştiriyorsunuz. İngiltere - Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, Bristol, New Castle, Stratford-Upon-Avon, Oxford; İskoçya - Edinburgh, Glasgow, Cairnryan; Kuzey İrlanda – Belfast; İrlanda - Dublin, Rosslare; Galler - Cardiff, Swansea ziyaret edebileceğiniz yerler arasında.

Avrupa Rüyası’nın birbirinden güzel rotaları ile, profesyonel tur rehberleri eşliğinde ve ekstra ücret ödemeden yazın keyfini çıkarabilirsiniz. İşte Yaz tatili için gidebileceğiniz en uygun Avrupa turu rotalarını gözden geçirin.

Yazan: Peril Cantürk

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP