Yaz Tatilinde Memurların Tercihi Avrupa Rüyası

Yaz tatilini dört gözle bekleyen memurların, en çok tercih ettikleri yurtdışı turları başında Avrupa Rüyası geliyor.

“Her gün başka şehirde uyanmak” sloganıyla otobüsle Avrupa turuna yeni bir soluk getiren “Avrupa Rüyası” ile memurlar 16 günde 14 ülke 24 şehir keşfedecekler.

Turizm sektöründe 7. Yılını başarıyla dolduran Avrupa Rüyası, bugüne kadar Türkiye'nin tüm bölgelerinden farklı meslek ve memur gruplarına ait yüzlerce katılımcıyı Avrupa ile buluşturdu.

otobüsle avrupa turu 2019

Avrupa Rüyası 2019 Yurtdışı Turlarına Yoğun İlgi

Yaz tatili yaklaşırken Avrupa Rüyası’nın 2019 yurtdışı turlarına Türkiye’nin 81 ilinden yoğun ilgi mevcut.

Her yıl yüzlerce memuru Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu ile Avrupa’yı tek seferde geziyor. 2019 yılının 1 Temmuz, 20 Temmuz, 8 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde İstanbul’dan hareket ederek Avrupa turuna başlayacak.

Yunanistan, İtalya, Vatikan, İsviçre, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, Çekya, Slovakya, Avusturya, Macaristan, Sırbistan, Bulgaristan ülkelerini otobüsle Avrupa Turu kapsamında; 16 gün boyunca 14 ülke gezilecek.

Otobüsle Avrupa Turunu Neden Tercih Ediyorlar?

Memurların otobüsle Avrupa turunu tercih etmelerindeki en önemli sebep ekonomik oluşu. Avrupa Rüyası’nın “75 Euro’ya bir ülke gezme” sloganı ile en ucuz fiyata, memurlar yurtdışı turu yapıyorlar.

Otobüsle Avrupa turu dışında Avrupa Rüyası’nın 14 farklı yurtdışı turu daha bulunuyor. Öğrencilere, emeklilere, çok gezenlere ve özel sektör çalışanlarına da uygun tur programları bulunuyor.

Avrupa Rüyası tur programına ilişkin detaylı bilgilere www.avruparuyasi.com.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP