Avrupa Rüyası 2022 Kuzey Avrupa Turu Tarihleri

İş dünyasından bunalanların, Kuzey’de macera arayanların, doğaya hasret olanların tercihidir Kuzey Avrupa turları. Norveç fiyortlarının büyüleyiciliği eşliğinde, Vikinglerin ayak izlerin takip ederek İskandinav mitolojisine tanık olacağınız Kuzey ve Baltık Denizlerinde gün doğumunu izleyeceğiniz, İskandinav ülkelerinin popüler şehirlerini göreceğiniz İskandinav Rüyası turunda sizi birçok sürpriz bekliyor. Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turu tanıtım için tıkla!  

Huzurlu yaşamın, sakinliğin ve sadelikte estetiği bulmanın tam orta yeri Oslo, Norveç’in fiyortlarına açılan renkli şirin kapı Bergen, ilkokuldayken resim derslerinde çizdiğimiz meşhur dağ kulübesi, dağların arasından akan nehir temalı resimlerin gerçek hali Flam, Vikinglerin izinde Norveç fiyortlarının büyüleyici noktası Eidfjord bölgesi, doğası ve şelalesiyle içimizde huzur oluşturacak Twindefossen şehirleri Kuzey’in kalbinde sizi bekliyor.

2022 Kuzey Avrupa Turu Tarihleri

06 Temmuz - 17 Temmuz 2022

17 Ağustos - 28 Ağustos 2022

2022 Kuzey Avrupa Turu Rotası 

Peki, başka nerelere mi gidiyoruz? Kuzey’in Venedik’i olarak taçlandırılan görkemli mimarisiyle görenleri büyüleyen Stockholm, dünyanın en mutlu halkı olarak nitelendirilen Danimarkalıların kalbi olan şehir Kopenhag, Finlerin huzuru bulduğu müzelerin pastel tonlarda renklerle buluştuğu Helsinki, Unesco Dünya Mirası Listesinde yer alan Baltık Denizi’nin tacı Tallinn, derin kültürel birikimiyle sanatsal güzellikleriyle Letonya’nın başkenti Riga, Sovyet mimarisinin, kültürünün izlerini gözlemleyebileceğiniz Litvanya’nın başkenti Vilnius, Polonya’nın en güzel şehirleri Krakow ve Varşova ziyaretçilerini bekliyor.

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turunda 11 gece konaklama bulunuyor. Turumuz gidiş - dönüş Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor. Kuzey’e yelken açmak, doğanın ve tarihin kucağına kendinizi bırakmak istiyorsanız İskandinav Rüyası tam size göre!

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turu için tıkla! 

Hayallerini erteleme! #koltuğunukaptırma          

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP