ENDÜLÜS TURU | İSPANYA, FAS, PORTEKİZ'İ KEŞFEDİN 12 GÜN 3 ÜLKE 12 ŞEHİR

İspanya, Fas, Portekiz’i yakından görmek ve Endülüs’ün büyüleyici şehirleri yakından görmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en kapsamlı, en uygun Endülüs turu dediğimizde akla ilk gelen firmanın Avrupa Rüyası olduğunu biliyor muydunuz? Hem en uygun fiyata tur düzenliyor hem de tek seferde İspanya, Fas ve Portekiz’i gezmenize olanak sağlıyorlar!

İspanya turu, Endülüs turu, Fas turu, Portekiz turu mu arıyorsunuz? Tüm bölgeyi gezmek için 2 ya da 3 farklı tur almak yerine Avrupa Rüyası ile hepsini tek bir seferde gezebilirsiniz. Tüm bu saydığımız rotaları tek bir turda toplamışlar desek yeri!

İspanya’nın Endülüs şehirlerini, kaşiflerin ülkesi Portekiz’i ve mavi sokakları ile gezginlerin en uğrak ülkesi Fas’ı ve hemen hemen bütün Endülüs bölgesini baştan aşağı tek seferde Avrupa Rüyası ile gezmeniz mümkün.

“Endülüs Turu, İspanya Turu, Fas Turu yapan Avrupa Rüyası, yurtdışı turları arasında en çok tercih edilen tur firması.”

endülüs turu fas mavi sokaklar

İspanya, Fas, Portekiz Turu | 12 Günde Endülüs’ü Keşfet

Avrupa Rüyası’nın Endülüs turu ile Madrid, Sevilla, Cordoba, Granada, Toledo, Caceres, Lizbon, Rabat, Fes, Kazablanka, ChefChaouen, Marakeş şehirlerini göreceğiniz eşsiz bir maceraya hazır mısınız?

Avrupa Rüyası’nda İspanya, Fas ve Portekiz ülkelerini gezeceksiniz.

Gidiş-dönüş uçakla turumuzda Endülüs ülkeleri, başkentlerini gezeceksiniz. Endülüs Emevilerinden bugüne eşsiz mimariye ev sahipliği yapan İspanya şehirlerini, dünya kaşiflerinin memleketi sayılan Portekiz’in Lizbon şehrini ve Fas’ın mavi sokaklı Medine tarzı evleriyle ünlü şehirleri sizi bekliyor.

“Avrupa Rüyası yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar ücrete dahil! Ekstra ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

11 gece konaklamalı İspanya, Fas, Portekiz turu, gidiş-dönüş uçakla gerçekleşiyor. Her sabah başka şehirde uyanıyorsunuz. Tüm ekstra turların ücrete dahil olduğu turda profesyonel kokartlı rehber eşliğinde şehirleri geziyorsunuz.

endülüs turu ispanya

Gezeceğiniz Ülkeler ve Şehirler

İspanya (Madrid, Sevilla, Cordoba, Granada, Toledo, Caceres)

Portekiz (Lizbon), Fas (Rabat, Fes, Kazablanka, ChefChaouen, Marakeş)

 “Avrupa Rüyası turu ile Madrid, Lizbon, Sevilla, Granada, Fes, Marakeş, Kazablanka şehirlerinde konaklayacaksınız.”

Avrupa Rüyası Endülüs Turunun Fiyatı Nedir?

12 gün boyunca 3 ülke 12 şehir göreceğiniz 11 gece konaklamalı, gidiş-dönüş uçaklı gerçekleşen İspanya, Fas, Portekiz turunun ücreti ise 1695€. Üstelik tüm ekstra turlar ise bedava! Endülüs coğrafyasını gezme hayali kuranlara bir diğer güzel haber de bu!

Bu tura katılmak için karar verdiniz ve ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 €. Bu ödeme ile rezervasyonunuzu garanti altına alıyorsunuz. Geriye kalan tur ücretini ise taksitler halinde de tur tarihine kadar ödeme imkanınız oluyor. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunuyor.

endülüs turu portekiz

Avrupa Rüyası Tur Tarihleri

§  16 – 28 Temmuz 2019

“Avrupa Rüyası güvenilir bir firma! TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile www.tursab.org.tr adresinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.”

Tur Ücretine Dahil Olanlar & Olmayanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

İstanbul – Madrid & Kazablanka - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk 

11 gece konaklama

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Konaklama kahvaltıları (11 gün)

Şehir vergileri

Bagaj Hakkı

endülüs turu ispanya granada cordoba sevilla

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze Ören Yerleri ücretleri

Schengen vize ücreti: 135 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)

Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları

Seyahat Güvence Paketi

Yurtdışı çıkış harcı

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvururum?

Avrupa Rüyası’nın Endülüs turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte Avrupa Rüyası başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP