Otobüsle Avrupa Turunda Avrupa Rüyası Ayrıcalıkları

İlk defa yurtdışına çıkacaksınız ve Avrupa’yı gezmek gibi bir hayaliniz mi var? Bu hayalimi gerçekleştirirken en uygun fiyata nasıl Avrupa’yı gezerim soruları mı var kafanızda! Türkiye’de otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı turu bulunuyor.


Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir keşfediyorsunuz. Ayrıca İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık oluyorsunuz. Bu yıl tüm gezginlerin en çok ziyaret ettiği Alsas-Loren bölgesinde yer alan Fransa Şarap Yolu rotasında yer alan Colmar, Eguisheim, Kaysersberg, Riquewihr, Obernai gibi kasabaları yakından görüyor, İsviçre’de Zürih şehrini geziyorsunuz. Bunların yanı sıra Roma, Venedik, Paris, Amsterdam, Prag, Budapeşte gibi Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklayarak seyahat ediyorsunuz.

 

Tek başıma şehirleri nasıl gezeceğim diye tereddüt eden gezginlerin yardımına ise Avrupa Rüyası profesyonel rehberleri koşuyor. Tur boyunca sizlere nereleri gezmeli, nerede ne yemeli, hangi müzeleri ziyaret etmeli gibi konularda yardımcı oluyorlar.

 

Avrupa Rüyası EKO turumuzun tanıtım filmini izlemek için tıklayın!

avrupa rüyası otobüsle avrupa turu katılımcıları 

1.   En Uygun Fiyata Avrupa Turu Yapmak

Avrupa Rüyası, katılımcılarının en uygun fiyata, minimum bütçeyle çok daha fazla ülke, şehir gezmesi için turlar düzenler. Diğer tur firmaları gibi şehir turlarını, ülke turlarını tek tek satmak yerine sizin tek seferde Avrupa kıtasını amaçlar. Ekonomik Avrupa turu yaparken tasarruf yaptığınız bütçeyle başka yerleri gezmenizi sağlar. Avrupa Rüyası EKO turumuzla 16 günde 14 ülke 24 şehir gezersiniz.

2.   Eşsiz, Özgür Avrupa Rotası | İsviçre Alpleri, Fransa Alsas Şarap Yolu

Avrupa Rüyası turlarının rotaları, yine kendi operasyon ekibi tarafından oluşturulur. Özgün, eşsiz rotaları ile Avrupa Rüyası, katılımcılarının alışılmışın dışındaki şehirleri, kasabaları ve doğal güzelleri görmesini amaçlar. Avrupa Rüyası EKO turunda doğa harikası İsviçre Alpleri’ni görecek, Alp Dağlarına karşı piknik yapacaksınız. Fransa’nın Alsas Şarap Yolu üzerindeki eşsiz güzellikteki Eguisheim, Kaysersberg, Colmar, Riquewihr gibi rüya kabaları gezeceksiniz. Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak gün doğumuna elinizde kahvenizle, Adriyatik’te tanık olacaksınız.

avrupa rüyası otobüsle avrupa turu profesyonel rehber hizmeti

3.   Profesyonel Rehber ile Şehirlerin Tarihini, Kültürünü Öğrenin

Avrupa Rüyası, tüm turlarında profesyonel rehberler kullanmaktadır. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turlarındaki “şehre geldik, hadi gezin, şu saatte burada buluşuruz” anlayışının karşısındadır. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini profesyonel rehberlerimizle adım adım gezeceksiniz. Nereden ucuz alışveriş yaparım, nerede uygun fiyata lezzetli yemekler yiyebilirim gibi sorularınız için profesyonel rehberlerimiz size yol gösterici olacaktır.

Profesyonel rehberle otobüsle Avrupa turu yapmanın avantajlarını katılımcımız sizin için anlattı! Videoyu izlemek için tıklayın!

4.   Avrupa Rüyası’nda Ekstra Turlar Bedava!

Avrupa turu hayali kuranların en büyük korkusu “ekstra turlar ücretli mi acaba” oluyor. Müjdeee! Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar bedava! EKO turumuzda rotamız harici, sizlere 600 Euro değerindeki ekstra turları hediye ediyoruz. Hollanda’nın yel değirmenleri ile ünlü Zaanse Schans kasabasını, Romeo ve Juliet’in aşk dolu şehri Verona’yı, Alsas Şarap Yolu’nun eşsiz kasabaları Eguisheim, Kaysersberg, Riquewihr’i, Yunanistan’ın balıkçı kasabası Parga’yı ve Almanya’nın mimari harikası Dresden’i 1 Euro dahi ekstra ücret ödemen gezeceksiniz. 

5.   Adriyatik Denizi’nde Konaklamalı Gemi Yolculuğu

Avrupa Rüyası rotasının en özel yolculuğu Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğudur. Yunanistan – İtalya arasındaki gemi yolculuğumuzda sabah güvertede kahvenizi yudumlarken gün doğumunu izleyerek İtalya’nın Bari şehrine adım atacaksınız. Ayrıca gemi yolculuğu sayesinde sınır kapılarında zaman kaybetmeden yolculuk yapacak ve şehirleri gezmek için daha çok zaman kazanacaksınız.

avrupa rüyası otobüsle avrupa turu otel konaklaması 

6.   Avrupa Rüyası Otelleri ve Konforlu Konaklama

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamaktadır. EKO turunun otelleri websitemizde katılımcılarla paylaşılmıştır. Tura gitmeden önce katılımcılar, konaklayacakları otelleri inceleyebilmektedir. Avrupa Rüyası, daha fazla tur satmak amacıyla ucuz hostel, apart gibi yerlerde konaklamamaktadır. 10 gece konaklama yapacağınız Avrupa Rüyası turumuz, otobüsle Avrupa turları içerisinde en konforlu, en fazla konaklamaya sahip turdur. Roma, Venedik, Paris, Amsterdam, Mulhouse, Prag, Budapeşte, Sofya gibi Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklıyorsunuz. Ayrıca, üstüne üstelik Paris’te 2 gece konaklıyor ve Paris’i doya doya geziyorsunuz. Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu da işin en güzel yanı!  

Avrupa Rüyası'nın konakladığı otelleri, katılımcımız Elif Aleyna Duman sizin için anlattı! Videoyu izlemek için tıklayın!  

7.   Avrupa Rüyası Katılımcıların Deneyimlerini Paylaşıyor

Avrupa Rüyası, katılımcıların deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Daha önce turlarımıza katılanların tecrübelerini, websitemizdeki “ne dediler” sayfasından okuyabilirsiniz. Avrupa Rüyası Youtube kanalımızdaki katılımcı deneyimi videolarını izleyebilirsiniz. Facebook’taki “Avrupa Rüyası Katılımcıları” grubumuzdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce alacağınız tavsiyelerle doğru tur planı yapmanız için Avrupa Rüyası katılımcıları yanınızda!

YORUMLAR

 • Avrupa Rüyası EKO turumuz 16 gün 14 ülke 24 şehir kapsamlı olup 10 gece konaklaması vardır. Bunların bir gecesi Adriyatik Denizi'nde konaklamalı gemi yolculuğudur. Profesyonel rehber eşliğinde şehirleri geziyorsunuz. Üstüne üstelik tüm esktra turlar bedava! Ayrıntılı bilgiyi www.avruparuyasi.com.tr ve 0850 840 1806 dan bilgi alabilirsiniz.

  Avrupa Rüyası
  11.02.2019
  İstanbul
 • Bi bilgi almak istiyorum

  Hüseyin Zorlu
  07.02.2019
  Mardin

YORUM YAP