Avrupa Rüyası ile Otobüsle Avrupa Turu Deneyimim #6 FİGEN KÖSEOĞLU

 Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turu ile tek seferde Avrupa kıtasını keşfeden katılımcılarımızdan Figen Köseoğlu bizlerle. Figen, Avrupa Rüyası turu hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladı!

Avrupa Rüyası katılımcısı Figen’i yakından tanıyalım

Özel bir kurumda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi seven biri olarak bu tur tam da benim için bir fırsattı.

Figen’in Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turuna katılma hikayesi

Avrupa Rüyası Eko turuna katıldım. Bana bir arkadaşım tavsiye etti, sitesine ve daha önce giden kişilerin yorumlarına baktım ve istediğim gibi tur olduğunu düşünerek katıldım.

avrupa rüyası katılımcı yorumu figen köseoğlu 1

Figen, arkadaşıyla seyahat edenlerden, siz de öyle misiniz?

Tek başına katılmadım. Arkadaşımla beraber katıldım ama tek başına katılan bir çok arkadaşımız vardı hepsiyle arkadaştan öte aile gibi olduk.

Avrupa şehirlerini profesyonel rehber ile gezme deneyimini Figen’den dinleyelim

Rehberimiz her şehir hakkında gerekli bilgilendirmeyi bize sağladı. Her konuda yardımcı oldu. En önemlisi yeni bir ülke gezisine katıldığımda özgüven ile yola çıkacağım.

avrupa rüyası katılımcı yorumu figen köseoğlu 2

Her gün Avrupa’nın başka şehrinde uyanma deneyimi için Figen’in yorumu

Çok güzel bir duygu. Tabi uyanmak derken uyumadığımız uyumamak için direndiğimiz zamanlar da oldu. Her anın tadını çıkarmak istiyorsun. Her gün farklı kültürle ve farklı dillerde konuşulan yerlerde güne başlamak paha biçilemez. Sanki her gün yenilendiğini hissediyorsun…

Genel olarak en popüler şehirlerde konakladık, oteller beklentimi genel olarak karşıladı. Hepsi ince düşünülerek titizlikle hazırlanan ek turlarımız vardı. Güzel sürprizlerle bizleri mutlu hissettirdiniz.

avrupa rüyası katılımcı yorumu figen köseoğlu 3

Avrupa Rüyası turlarına katılmak isteyenlere Figen’in tavsiyesi

Öncelikle pratik olmayı öğrenmeleri gerekiyor. Biz kadınlar için özellikle…

Tek başına gelmeyi düşünenler varsa asla zorlanır mıyım diye düşünmesin çünkü gerçek anlamda bir aile gibi oluyorsunuz. Sanki tüm tur ekibi sizin tanıdıklarınızdan oluşuyormuş gibi hissedeceksiniz tur bitiminde. Tabiki aksilikler olabilir her tur her gezide olabildiği gibi fakat gördükleriniz, yaşadıklarınız yanında mutlu olmaya odaklanmanız gerekiyor.

Figen’in bir sonraki rüya rotası neresi mi?

İskandinav Rüyası’na katılmayı düşünüyorum.

YORUMLAR

  • Henüz yorum yok.

YORUM YAP